Nadsemennik

Príspevok v téme: Nadsemennik
Karci1234

Takze moj problem je v tom ze lavy nadsemennik mam vecsi nez ten pravy ( niesu tam ziadne hrcky, ani nic podobne je uplne makky tak ako ma byt jedine co tma dokazem v nom nahnatat su vecsie cievky ) co zapricinuje ze lavy miesok je polozeny o nieco nizsie nez ten pravy, pricom pravy aj lavy semennik su uplne rovnake ( velikostou ) su uplne hladke so ziadnymi hrckami ani nicim inym proste v poriadku ... chcel by som sa spytat co by to mohlo byt, ci je nutne navstivit urologa ( mam panicky strach z akehokolvek lekara ) ci to moze byt nieco zhubne ? ... ( rakovina ? )

Predom Vam dakujem za Vase odpovede a cas straveny citanim pripadne odpisanim na moju otazku a prepacte mi moje pisanie bez diakritiky a pripadne gramaticke chyby ...

Genesis

tvoj strach je na mieste :) ... doktorov nikto nemusi pokial ovsem s nimi nechodi :)

no pokial ta to neboli tak by som to na tvojom mieste neriesil

skus si zistit ci nemas lavy semenik mensi .. to by znamenalo atrofiu a to uz by si riesit mal

taktiez mozes mat problemy s plodnostou.

ono lenze na to aby ta operovali by ta to malo aspon boliet, alebo mat atrofovany semenik alebo mal zly spermiogram

Karci1234

v kazdom pripade ti dakujem za tvoje odpovede a skoru reakciu a este by som sa chcel spytat ci je nutne urychlene navstivit urologa ? ... kedze mam strach aj z inych chorob a podobne

Genesis

to ze nemas bolesti neznamena ze nemas varikokelu

bolest moze byt ale nemusi

podla mna je to na 80 percent varikokela a to ani to nemusim vidiet .)

Genesis

to najhorsie na operacii je to ze to ze ti to zoperuju neznamena ze sa ti to nevrati

to co tomu nerobi dobre je fyzicka aktivita hlavne silove treningy a ani atleticke .. taktiez dlhodobe statie a sedenie

Genesis

pravdepodobne to bude varikokela ... je to nieco ako krcove zily len umiestnenie je ine

je to dost caste okolo 10 - 20 percent muzov to mava

moze to sposobovat nepolodnost a moze to boliet taktiez to moze sposobovat atrofiu semeniku a jeho zhorsenu funkciu pre tvorbu hormonov

jedina liecba toho je operacia ktora vsak moze dopadnut rozne

tak ci tak varikokela nie je ziadna vyhra ale bohuzial jej vznik si nemohol ovplyvnit