Kuny

ta3

ja sa pamatam, ze ked som bola dievcatko, tiez nasi mali problemy s kunami, pamatam sa, ze raz jednu chytili do nejakeho klepca, ale ci sa nam ich podarilo nacisto vykynozit alebo co este nasi podnikli, veru neviem

Deee

Byvame pri lese, nám a vsetkym susedom lezu kuny do motorov aut a robia si tam "bejvanicko", v aute mame nejaký elektricky odpudzovac, ktorý vydáva vysoký signál, ďalej do priestoru motora sme nastriekali sprej proti kunam, ktorý, ale taaaaaaak strašne smrdí, teraz uz nie len pri nastriekavani...ďalej sme si kúpili dobermana, to pomohlo asi najviac, ale ani teraz ked uz nemáme psa kuny k nám nechodia, asi ho ešte cítia, no aneparkujeme vonku, auto vždy do garáže, kedže tie malé bestie hryzu kable rano by sme uz nemuseli naštartovať

slobodnaa

nšťastie nie ale zvykne to vyšklbať sklennú vatu-izoláciu. Existuje na to taká pasca- ako na myši len väčšia do ktorej zíde a ona zaklapne. Je dobré vedieť ako kuna funguje, ona totiž ide po vajciach- žerie ich. Nám sa pod strechu sťahujú vrabce a ona im chodí žrať vajcia a mladé. Čiže do pasce musíš dať slepačie vajce na to sa chytí, lenže ťa upozorňujem na jednu vec, keď to chytíš do pasce začne to strašne škriekať a potom to buď ponor pod vodu- utop ju aj s tou pascou alebo musíš prepichnúť vidlami. Osobne by som na to nemala nervy.

alore.

slobodna elektricke odpudzovace mame dokopy 5. Najprv to pomohlo bolo ticho ale znova sa vratili a co je najhorsie maju aj mlade.Citala som o vlasoch to zevraj nefunguje rovnako aj ine bludy silny parfem,pachnuce ponozky,hovienko tigrie rysie. Ach podarilo sa niekomu ich chytit na pascu? Naco ste ich nalakali? Slobodnaa spravili vam aj nejaku skodu na izolacii a podobne?