Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mám správny jedálniček ?

Príspevok v téme: Mám správny jedálniček ?
Bíb.s

Potrebovala by som poradiť ... Chcem schudnúť ale zdravo bez nejakých diét , kedže pri poslednej diete som dopadla tak že som odpadla ... Urobila som si jedálniček ale neveim ci je správny ... prosím poradte mi tie ktore chudnete alebo ste schudli nie tie ktoré možu jesť hocičo a predsa nepriberú .. takže

Raňajky : -Cereálie fitnees + biely jogurt alebo mlieko ...
-alebo Musli s ovocím , medom a jogurtom alebo mliekom

desiata : ovocie alebo piškóty s acidkom

obed. Zeleninový šalát s masom , alebo zemiak a zeleninový šalat alebo zeleninové rizoto alebo čistý zeleninový šalat s cereálnym pečivom

olovrant : Jogurt ( taký čo má 5% tuku ) alebo to isté čo na raňajky

večera : cottage chesse + zelenina , alebo jogrut alebo celozrná žemla so zeleninou ...

najme by ma zaujímalo to acidko s piškótami či je to v pohode .. ?

ďakujem :-)

juraj m

vazeny co sa tyka super prsia,spravnou masazou a pravidelnymi cvikmi na posilnenie prsnych svalov dokazeme ovela viac ako s tabletkami.redukcna dieta,doporucujem zohnat literaturu spravna vyziva,to znamena kolko kalorii telo prijme tolko musi aj vydat,to znamena ked napriklad prijmem v strave 5000kalorii tak ich musim vydat inak sa to niekde ukaze,cize musim vykonavat taku cinnost kde tie kalorie spalim,napriklad 2hodiny kopat zahradu alebo makat na stavbe pri muraroch,to znamena ze ked si dam na veceru suchy rozok s cajom ktory ma dajme tomu 100kalorii a nevykonam ziadnu cinnost tak aj to malo sa ukaze niekde na tele,cize prijem sa rovna vydaj

Bíb.s

ďakujem za rady ...mne tiež neide o kilá lebo tých som mala vždy trošku viac už len koly kosriam .. ale skor o cm .. :-) a ja tie fitness raňajkujem každe ráno s nízkotučným mliekom alebo s bielym jogurtom a škoricou .. a zdá sa mi to dobré :-) tú desiau som opravila na to ovocie a na olovrant si predsa len dávam jogurt ale ten čo má čo najmenej kcal a obedy delím aj na´dalej ... a mám z toho dobrý pocit aj keď občas urobím nejaký ten prehrešok ale sladké som totálne vylúčila ( až na tie fitness a na tie piškotý raz za čas) .-)

Kamoska_ tie ranajky vyzeraju dobre a myslím že to ani nieje veľmi kalorické však ? :-) a ako robíš domáci jogurt ?

Sisi135

kamoska: poobede na olovrntsi daj nejakú bielkovinu kedže športuješ, furt ich potrebuješ dosť. Inak na zloženie sa mi zdá jedálniček vcelku ok, hádam aj na množstvá :)

aanička

cereálie bez cukru sú väčšinou také sypane, nie zapekané, tie maju dost cukru, ale také, kde su rozne semienka a vločky, len sa tak sypu... no nie som si istá, možno aj tie maju nejaký cukor.

kamoska_

sisi,

kukni, prosim ta aj na moj jedalnicek, ale upozornujem, ze nechudnem, uz som si svoje odchudla :) len som zmenila zivotospravu a snazim sa zit zdravo stale. tak ten dnesny:

R: ovsene vlocky s makom, skoricou, psylliom, hrozienkami, tekv. semienkami s domacim bielym jogurtom

D: tri skoricove uska (je to take male skoricove pecivko) s kavou (vacsinou tu ale mavam ovocie s jogurtom alebo celozrnne domace pecivo)

O: baklazan zapekany so zemiakmi, bryndzou, jarnou cibulkou a klickami

Ol: vidim to na kalerab s polovicou celozrnneho rozka

V: dnes to, co na obed

- pijem a sportujem primerane, tak? :)

Fantagiro

Sisi1357
Môže byť, ale ide aj o to, koľko chce schudnúť. Mne ani tak neišlo o čísielka na váhe, ako o centimetre okolo pása a tých mi ubudlo viac ako kíl a teraz som spokojná.

simonaxxx

môžem sa Vám sem vtisnúť s mojim jedálničkom ?

Takže: výška - 168 cm, váha - 65+- kg
R: ovsené vločky s polotučným mliekom ( vždy sú také isté)
D: ovocie (vačšinou 2 mandarinky)
O: čo je v jedálni (kuracina, hovädzina, ryža, a hrozne málo zeleniny; alebo halušky a samozrejme aj polievka)
O: zasie tie manadarinky ( nič iné nestíham ak som v robote)
V: zase čo je v jedálni (polievka + hlavné j.) a keď som doma tak je to dáky tuniak s cibuľou a chlebom

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.