zaujem o zenu

Príspevok v téme: zaujem o zenu
ruzovaduha

stretavam sa s muzom..len parkrat zatial ale paci sa mi. je normalne ak sa mi tri dni vobec neozve? nikdy som tento problem nemala a neviem ci to znamena ze na mna kasle alebo proste sa neozyva lebo je muz :D ja mu uz pisat nebudem stale ako prva.ked mu napisem sms vzdy mi hned odpisal nieco mile ale ako prvy mi nenapise nikdy.som z toho zmatena. viem ze tento problem je dost velka blbost ale riesia sa tu aj horsie :)

Katka87

Ak by mal zaujem tak by sa aj sam ozval. Vsak ho otestuj. Zazila som uz situacie ako mas teraz ty. Proste sa mu uplne prestan ozyvat a uvidis, ci sa vobec este niekedy ozve.

ruzovaduha

ja absolutne nechcem aby mi vkuse vypisoval to by mi samej vadilo ale aspon obcas by sa ozvat podla mna mohol.asi robim klasicku zensku vec... moc to riesim a zbytocne :D
len vies zeny ked na niekoho myslia vacsinou sa ozvu.nemame pre muzov akosi pochopenie v tomto :D

system

no ved sa vyjadrujem. ano je mozne ze nateba vkuse mysli ale nenapise ti proste. vravim ze aj ja to robim. popravde ty mas rada dotieravych muzov ? pochybujem. preto ta neotravuje a nepise ti ;) ... alebo je taky mili ku vsetkym zenam, to by si mala zistit ;)

ruzovaduha

priatelku urcite nema.. ale predtym mal taku s ktorou ledva komunikoval lebo ho ignorovala..mozno je na take kvoli tomu zvyknuty ze sa vobec neozyva.a narovinu sa ho este spytat nemozem je prilis skor.pockam a ked sa neozve tak nic.nebudem ho do nicoho tlacit viem aki su chlapi.len by ma zaujimalo ci je mozne ze na mna mysli atd aj ked sa 3 dni neozve.nejaky chlap by sa mal vyjadrit :D

Weva

ako jasne ze do oci je to ovela lepsie, ale to nejde vzdy :) ale kazdy sme ini, ja chapem, ze nie kazdy potrebuje sms na dobre rano a podobne...

No a duha - tazko sa to podla opisu odhaduje, ale mne sa zda, ze ked chlap chce tak si to uz nejako zariadi... ale nebudme naneho tvrde, ved on sa coskoro prejavi... drzim palce nech to klapne tak ako si prajes

ruzovaduha

no ked sme spolu tak ma drzi za ruky a taketo veci.. len potom sa tri dni vobec neozve. napise po troch dnoch na icq.. potom zas nic.nepisem mu vela teraz som mu nepisala tri dni a ani on mne.v podstate mi nejak nevadi to ze nekomunikujeme skor to ze neviem co on chce :)
ale neozvem sa uz prva.cakam :)

Weva

Niveleta - nemyslim si ze ked sa ti niekto paci, v takej tej rannej zoznamovacej faze je to take ze sa "ozvem len ked nieco potrebujem". Ved potrebujem mile slovo, pocut ci citat ze na mna myslis, ze sa Ti pacim - podla mna su to krasne momenty - ak su obojstranne... a urcite to nie je strata kreditu :)

ruzova duha - neviem aky je ten muz stary ale u mna taka ta nesmelost bola mozno ked som mala 18 ale ako dospeli sme si tieto veci akosi vzdy rychlo vyjasnili - bo bud bol zaujem na oboch stranach, alebo nie. Skus mu dat jednoznacne najavo, ze sa Ti paci, aby si si bola ista, ze nemlci pretoze nevie na com je. Ak sa ani tak nikdy neozve prvy asi by som brala jeho nadsenie s rezervou.

bibi123

moje skusenosti boli take, ze ak mal o mna chlap zaujem, tak doslova otravoval stale. Na zaciatku to bolo pri kazdom zlate, ze po rande nepreslo ani 10minut a uz mi volali, niekedy aj s vyhovorkou, ze mi v aute vypadla dvojkoruna;D, ze mi zabudol povedat, aka som krasna, ze zajtra rano bude mat poradu, nech sa nehnevam, ked by som mu volala a nedvihne mi,... ja som ten typ, ze potrebujem aj trosku dobyvat a lahko chytena korist ma nevedela dostat do stavu lasky.preto som sa vacsine chlapov potom vyhybala, nedvihala telefon, zatajovala sa.... taki su aj muzi. Ak chlap ma zaujem o zenu, tak Ti garantujem, ze sa ozve aj sam od seba, aj ked je pohodlny, aj ked je hanblivy, skor sa spravaj tak, aby si si ho prilisnou horlivostou neodohnala a daj mu pocitit, ze on dobyva a nie je dobyvany(aspon nech si to mysli), to my zeny uz vieme ako;O)