Zeny verzus chlapi

Príspevok v téme: Zeny verzus chlapi
zienka

Tak zakladam temu len tak zo zvedavosti.Ja som zena tak idem k veci preco ako zena by som mala byt stihla?Preco sa musim holit aby som si nepripadala v spolocnosti trapne?Preco sa musim namalovat aby som vyzerala aspon co to k svetu?Davame si pozor aby nam vlasy nevypadavali a tak dalej by som vedela sa pytat....
Teraz naopak na muzov sa nepozera tak ze su tucnejsi ze maju brucha ako tehotna,tiez sa nemusia holit,malovat,proste nemaju menstruaciu,nemusia rodit,nevadi ked im vlasy vypadaju u nich je to uz normalne.Idemi len o nieco take ze kto sa ma asi lepsie zeny alebo chlapi?
Budem rada ked budete pisat aj vy chlapi napr.ci sa mate naozaj lepsie ako my zeny alebo by ste chceli byt zenou a hlavne ak ano tak napiste dovod.A samozrejme kludne aj zeny ja som pisala len za seba ak ste spokojne a nemenili by ste tak ja to beriem :O)

uhlie

Sweater,

stale si nenapisala. ktory v ktorom casopise a ktora TV stanica ta nuti malovat sa.

talentmania,

vyzeralo by to dobre, keby zeny manualne pracovali. Podla mna nevyzera dobre, ked muzi kopu chodniky a lezu po leseni a zeny si valaju susky v kancelarii.

talentmania

Tak my zeny to mame dane uz od prirody ze musime mat menstruaciu a odrodit a nemame sa stazovat ale vy sa mozete stazovat ze musite driet niekde na stavbach a kopat chodniky a mat ruky od pluzgierov.Ved to je to iste aj vy to mate danne od prirody ako by to vyzeralo keby zeny kopali chodniky a lozili po leseni a tak dalej...

A tiez niektori chlapi po takejto namahavej praci pridu domov samozrejme pravom unaveni a nasrani vsetko ich boli ze maju svalovicu a tiez podaktori skacu do svojich zien to je ok?Ale ked ma zena svoje dni tak vyskakovat nemoze?Ja si myslim ze to mame podelene spravodlivo len nikto si to nechce priznat a najlepsie je sa utvrdzovat v tom kto co ma lahke a tazke.Uz to tu bolo spomenute ze je to jedno hlavne zalezi aky mas zivot ci si spokojny ty sam so sebou ci mame dobru pracu super manzelku manzela deti dost financii a predovsetkym ZDRAVIE a potom sme si rovny

jajka001_

ja neviem preco tie debaty zeny versus muzi musia koncit pri menzese a porode :) ako keby to bol taky zasadny rozdiel. ano, zeny rodia - parkrat v zivote, je to chvalyhodne, aj menzes boli a je neprijemny, preto by mali byt muzi ohladuplny. ale to je asi tak vsetko, podla mna su ovela dolezitejsie rozdiely.
zeny rodia a maju menzes ale maju to stastie mat plnohodnotejsi citovy zivot ako muzi - cest vynimkam - lebo sa tym detom ovela viac venuju, a deti dávajú , veľa dávajú. muzi su pohodlnejsi, tak si neuziju tie starosti s detmi ako my:) a s problemami a ich riesenim sa človek posuva dalej. zeny vdaka tomu toho ovela viac zaziju.

system

boze zeny, to vas teraz mame vkuse lutovat ? kazda vravi ze my chlapi nemame ponatia ake to je, aka je to bolest, no omfkg, noa ? a vy zeny neviete ake to je mat ruky ako brusny papier odrobene, neviete spustu veci a pocitov ake maju muzi. neviete aka je to bolest si tresknut kladivom po prste, a podobne... to ze to prezivate kazdy mesiac niekolko rokov by ste si uz mali zvyknut. fakt ma rozculi to ze si chcete na nas ponadavat a vyuzivate nato kramy ze vtedy mozte cokolvek lebo sa vyhovarate prave nato. vidim to na kamoskach ze sa spytam nejaku blbost a dobre ze ma nezabije zato ako som si dovolil sa jej take spitat ked ma kramy... zneuzivate to. ako prepacte ale moc to prehanate podla mna. ako lutujem vas, nezavidim vam to, ale su aj horsie veci. ak boli chlapi na vojne a odtrhlo im ruku alebo nohu to je jedno, aj tak su horsie vase kramy lebo ich mate kazdy mesiac ? pride mi to ze vasim rpoblemom by sa vyrovnalo len ak by muzovy kazdy mesiac vytrhli jeden zub kombinackami bez inekcii.

lost

uhlie, suhlasim, lebo zena ma navyber, ci porodi alebo nie, pocatie z ducha Svateho bolo len raz, pokial sa spravne pamatam, tak naco sa stazuju, ze ? :D

uhlie

Zeny to maju jednoduche. Nemusia nic vediet, nic robit, staci ked si najdu spravneho kolika a su zabezpecene. Muzi sa nadru ako hovada (niektori) a aj tak maju velke h. Takze si myslim, ze zeny to maju ovela jednoduchsie. Porod som sice na vlastnej kozi nezazil ale nemyslim si, ze by to mal byt dovod na vyhovaranie sa, aky je zivot tazky.

talentmania

Chlapi nevedia ake je to mat bolesti pri menstruacii tak preto si myslia ze to nic nieje aspon podaktori ale ja si tiez myslim ze poriadne kopnutie do vasho rozkroku je tiez vobec nic ziadna bolest.Alebo ak je to pre vas velka bolest tak mozno je to presne ako nase obdobie menstruacie az nato ze nam trva zvacsa 5,6,7 dni :0(

AdamKrt

Da sa sexovat aj pocas toho, pokial obaja nemaju predsudky, obom je to prijemne a navyse ziadny z nich nema krvnu fobiu :)