Ocista tela - prosim o radu

Príspevok v téme: Ocista tela - prosim o radu
lyst

Ahojte,

precital som vela prispevkov o ocisteni tela kvoli precisteniu criev, odmoreniu, atd, hlavne od RNG a tiez rozne na internete.

Tu je sumar, ktory by som chcel na zaklade precitaneho aplikovat. Prosim o zhodnotenie:
Kura bude trvat mesiac, a pozostava z brania traviacich enzymov, probiotik a psyllia.
- traviace enzymy (NOW Platinum digest) 3x denne
- Psyllium vecer s bielym jogurtom, kolko gramov sa toho ma denne zjest?
- Probiotika (NOW Gr8 Dophilus) hodinu - dve po psylliu - po probiotikach jedno jablko

Co vy na to? Nazory na zmenu, doplnenie? Zamer je naozaj co najefektivnejsie precistit cely organizmus.

Dakujem za odpovede.

- mira

Hmm,je toho dosť, je veľa druhov domácich zelenín, i tradičných a zabudnutých ako kvaka,reďkve, bôb, je asi 8 druhov obilnín,niekoľko druhov strukovín, ryby, semená a oriešky, ochucovadlá a koreniny z bylín, morské riasy, menšie množstvo domáceho ovocia, nerafinovaný olej. Je veĺa technológií prípravy, od varenia, cez dusenie, sotírovanie, opražovanie, kvasenie, naparovanie... Takto pripravíš stravu chuťovo bohatú, ktorá ťa uspokojí chuťove i upokojí psychicky a obsahuje všetky potrebné zložky.

StanleyH

ziadna hladovka a ani klistir neprecistia creva na ktorych je hniloba ktora sa tam kumuluje cely zivot. Treba pouzivat vysokokvalitne vyzivove dpolnky pecializovane na detoxikaciu ktore obsahuju aj vlakninu a siroku paletu zelenych produktov. a nie vseobecne rady typu pite aloe

- mira

Tie, ktoré spôsobujú nadmernú tvorbu hlienu a mastných kyselín, ktoré bránia vo fungovaní orgánov.
Najviac zahlieňujú a prekyseľujú mlieko a mliečne výrobky, živočíšne a nasýtené tuky a jednoduché cukry. Ďalej obrusované obilniny - biela múka, nadmerný príjem bielkovín, ovocia a chémie, ktoré spôsobujú poruchy trávenia, a tak vznik odpadových látok.

suzanne 123

no tak ja by som si to radsej dala urobit... ako sama doma... :D
ved aspon 2 krat do roka by som chcela chodit... ci treba aj viac?