Tabletka po

ellyy

noo neviem este by som s tym trochu pockala ja som tiez zobrala tabletku po a menstruaciu som nedostala 3 mesiace!!!!! a to som tehotna nebola :-) nakoniec som zasla na gyndu a dostala som vyvolavacku a potom som az mohla zacat uzivat HAK, ak menstruaciu nedostanes hak aj tak nemozes brat musis pockat pokym ti pride :-) vela stastia

bella12

Ten "zhluk buniek" v sebe obsahuje všetky informácie o ľudskom plode - o pohlaví, o jeho farbe očí, vlasov, črtách tváre, odtlačkoch prstov, krvnej skupine ... a má odlišnú DNA od DNA matky. Nie je rozdiel, či sa potratí 3-mesačné dieťa alebo niekoľkodňové - stále je to o tom, že tu niekto bol a nemal možnosť narodiť sa.

justina1213

Prosim vas ja by som len chcela vediet ci mozem potom zacat pouzivat tu antikoncepciu je jasne ze o "potrat" urcite nepojde ked si dam tabletku po

jaankaaaaaaa

oplodnene vajicko nieje ludsky plod. je to len zhluk buniek. a za potrat sa to nepovazuje preto ze to nieje ludske telo. a takychto "potratov" ako pisete, zena zazije za zivot niekolkokrat a velakrat o tom ani nevie