Prekliata?

Príspevok v téme: Prekliata?
tinusska

Ahojte...
nepoznate niekoho takého, kto odklína ludí? :)

Aby som to vysvetlila.. Vsetko zacalo pred cca 4 rokmi, ked som sa rozisla s priatelom, kt. ma dost psychicky tyral, strasne ziarlil (nemal na koho), myslel si, ze sa s nim rozchadzam preto, lebo som popri nom mala aj niekoho ineho a zrazu chcem byt s tym druhym (absoltune s nikym som nic nemala, nemal ziaden dovod na takeho myslienky)... Do tejto doby som ja i on boli normalny ludia, kt. sa zbezne darilo-nedarilo a tak.... Moj problem nastal od vtedy ako som sa s nim rozisla a nasla si druheho priatela, s kt. som uz aj zasnubena a planujeme bud. rok svadbu. S tymto sucasnym som fakt stastna, ziadne ziarlenie, vobec nic...

A teraz k veci... Stale dostavam nejake infosky o mojom ex - jemu sa zacalo proste nehorazne darit.. same zahranicne sluzobky do exotickych krajin a celkovo sa mu zmenil zivot k lepsiemu. A ja? Od vtedy co sa moze sa mi poserie. Vodicak som spravila na 3. pokus - dovod - prvykrat som schytala policajta, kt. nechal prejst z celej velkej skupiny az dvoch... (ost. sme asi nevedeli jazdit???? ci v tom bolo nieco ine?), 2.krat - instr. mi jednoducho povedal, aj ked si isla vyborne nespravila si preto, lebo si jednoducho baba. on baby nenechava spravit.... Statnica? no nechybaju mi 2% aby som spravila? Spravim si na obed uz aj online check-in na letenke, ci mi vecer nepride, ze to cele pada?

Napisala som len naozaj smiesny vycuc, ale su to dost dolezite veci pre mna v zivote a skoncili uplne na hovno... Je kopec drobnosti, kt. sa mi nepodarili. Vlastne si neviem spomenut, co sa mi podarilo... Vzdy idem cez hovadske prekazky... Moja rodina, priatel sa uz smeju, ked im poviem, co sa opat posralo (v dobrom sa smeju a viem, ze im je to naozaj luto).

Ak niekto vravi, ze mam zmenit zmyslanie, tak v tom to naozaj nebude. Citala som zopar knih, ze co dokaze pozitivne myslenie a snazim sa podla toho zit, ale vzdy padnem.... Moja mama mi hovori, ze mozno si to kazdy clovek musi vybrat v zivote, a potom uz bude dobre.. no ja zacinam byt toho nazoru, ze "casom si zvyknem..."

Preto som sa na zaciatku pytala, ci neviete o niektom, kto by toho zleho ducha vedel zo mna dostat, alebo co robit, lebo sa zblaznim.. Diky moc... :)

milenkovac

Ahojte, ja verim v prekliatie. 13 rokov sa mi nedarilo, podla mna ma niekto na ten cas preklial. A teraz sa mi dari, ze to az neni normalne... Mam jednu kamosku o ktorej si myslim, ze jej cela rodina je prekliata aj s nou. Jej mama stratila nohu. Jej brat na vojne strelil priatelovi do hlavy nechtiac a zabil ho. Otec alkoholik. Vsetci hrozne chudobny. Mama jej zomrela. Kamoska sa vydala za stareho dedka. Sama katastrofa, podla mna to musi byt len prekliatie. A ona vyzerala tak hrozne dobre. A po porode sa nevie dat do formy, strasne opuchla. Boze moj no same nestastie....

funny1204

Ma tu teda niekto skusenosti s tym panom Briestenskym? pretoze by som sa tam chcela vybrat ale neviem co mam od toho cakat, dakujem

felix123

Ku Briestenskym urcite nechod, bol som, minul som 150 eur na uplnu kravinu. Su to dvaja naruseni ludia, ktori svojim blbostiam veria... nic take ako prekliatie, zakon pritazlivosti neexistuje. Radsej vyhladaj psychologa/psychiatra

sio

Nuz v tomto smere na nete pracuje p.Sevalinka aj ludia si ju velmi pochvaluju a ako take spestrenie snad clanky v google alebo www.tajomno.sk je to tam opisane pre neveriacich a zijucich v nahode.Mylsim si ze toto dnes podcenuju mnohy a zial ludska zloba hranic nema.Vzdy je komu nepriat,komu skodit ,komu zavidiet,posudzovat a sudit ho ...je len otazka casu kedy kto z nas natrafi na svinu!Nuz je to ako s dazdom ak nemas ochranu (dazdnik)zmoknes!!!Prajem vsekym pekny a vydareny dnik .

jajka001_

hm ale minule ked som sa zas niekam nedostala tak sa tam naozaj stal par ludom uraz
tak ja neviem, strazni anjeli sa tak cinia?

jajka001_

je to naschval, mam to overene
ked som si povedala ze a just idem tak sa zas stalo nieco aby som nesla
keby sa to stavalo len sem tak poviem ok asi som tam nemala ist lebo by sa nieco stalo ale zakazdym?

jajka001_

fakt? ja mam pocit ze je to uz pravidlo. nielen to ze kazdy vikend prsi - to ma kazdy, ale vzdy, vzdy ked sa crta nejaka akcia, aj sa to da casovo stihnut, aj financne, aj ludia su schopni sa dohodnut, tak sa musi proste nieco stat - jak naschval.

jahodka123

jajka001_ - to nemáš zas také hrozné.. Toto sa mi stáva bežne. Hlavne keď sa teším na víkend, že mám niečo v pláne. 90 % sa pokašle... Darmo niekto hovorí, že treba sa netešiť. Veď to sa nedá...

jajka001_

co mam vraviet ja...dva mesiace sa tesim na jednu akciu a den pred nou ochoriem. vzdy sa musi nieco pokazit. to mam za to ze sa tesim.

jahodka123

Čaute. No ja tiež začínam mať ten pocit, že ma niekto tam hore nemá rád alebo čo... Od januára sa mi len "darí". Už som stihla rozbiť dve auta a myslím, že ďalej asi nemusím ani menovať... A asi ma "hore" ani nechcú, keď sa mi ani vôbec nič nestalo, ani raz... Smola sa mi skrátka lepí na paty