Prekliata?

Príspevok v téme: Prekliata?
tinusska

Ahojte...
nepoznate niekoho takého, kto odklína ludí? :)

Aby som to vysvetlila.. Vsetko zacalo pred cca 4 rokmi, ked som sa rozisla s priatelom, kt. ma dost psychicky tyral, strasne ziarlil (nemal na koho), myslel si, ze sa s nim rozchadzam preto, lebo som popri nom mala aj niekoho ineho a zrazu chcem byt s tym druhym (absoltune s nikym som nic nemala, nemal ziaden dovod na takeho myslienky)... Do tejto doby som ja i on boli normalny ludia, kt. sa zbezne darilo-nedarilo a tak.... Moj problem nastal od vtedy ako som sa s nim rozisla a nasla si druheho priatela, s kt. som uz aj zasnubena a planujeme bud. rok svadbu. S tymto sucasnym som fakt stastna, ziadne ziarlenie, vobec nic...

A teraz k veci... Stale dostavam nejake infosky o mojom ex - jemu sa zacalo proste nehorazne darit.. same zahranicne sluzobky do exotickych krajin a celkovo sa mu zmenil zivot k lepsiemu. A ja? Od vtedy co sa moze sa mi poserie. Vodicak som spravila na 3. pokus - dovod - prvykrat som schytala policajta, kt. nechal prejst z celej velkej skupiny az dvoch... (ost. sme asi nevedeli jazdit???? ci v tom bolo nieco ine?), 2.krat - instr. mi jednoducho povedal, aj ked si isla vyborne nespravila si preto, lebo si jednoducho baba. on baby nenechava spravit.... Statnica? no nechybaju mi 2% aby som spravila? Spravim si na obed uz aj online check-in na letenke, ci mi vecer nepride, ze to cele pada?

Napisala som len naozaj smiesny vycuc, ale su to dost dolezite veci pre mna v zivote a skoncili uplne na hovno... Je kopec drobnosti, kt. sa mi nepodarili. Vlastne si neviem spomenut, co sa mi podarilo... Vzdy idem cez hovadske prekazky... Moja rodina, priatel sa uz smeju, ked im poviem, co sa opat posralo (v dobrom sa smeju a viem, ze im je to naozaj luto).

Ak niekto vravi, ze mam zmenit zmyslanie, tak v tom to naozaj nebude. Citala som zopar knih, ze co dokaze pozitivne myslenie a snazim sa podla toho zit, ale vzdy padnem.... Moja mama mi hovori, ze mozno si to kazdy clovek musi vybrat v zivote, a potom uz bude dobre.. no ja zacinam byt toho nazoru, ze "casom si zvyknem..."

Preto som sa na zaciatku pytala, ci neviete o niektom, kto by toho zleho ducha vedel zo mna dostat, alebo co robit, lebo sa zblaznim.. Diky moc... :)

tinusska

agaven ja - dakujem ti... skusim ho... ked som este byvala doma, tak vzdy ked sme boli so sestrou take malatne, tak nam to mama navarila, vypili sme trochu a umyli sa.. a potom uz len cakali ci sa "sekne"... a normalne sa v nom aj vykupem...:)
Ten krystal - v tom sa vobec nevyznam - to mam ist do nejakych ezoterickych potrieb a normalne si vypytat - krystal? kupim si pre istotu aj ako talizman... :) :)

agaven ja

Prekliatie ocista...Kup si bylinku ocistec nielen seba bylinou po kupani zlej ale aj dom kde si umy si s tym dlasky ale tu handru potomdaj z domu.Po dalsie zozen si kamienky liecive dolezity je krystal daj to ku oknu z nutra na parapetu odburava to zlu energiu.A pockaj ci sa zmeni nieco.Ak nie tak ak tu budem napisem ti nieco silnejsie co by bolo dobre este na ocistu domu bytu ale zakladne su tie co pisem.Bylinka ocistec.

jajka001_

musis to brat takto: kazdy ma nadelenu urcitu porciu smoly a dobra. kym si bola s nim, darilo sa ti, lebo si ho mala na krku. teraz nemas jeho, ale mas super priatela, tak sa ti nedari v inych veciach.

sweater

zivot mas ako pocasie, ty si zjavne mierne pasmo, takze obcas slnecno, obcas burky, velky vplyv ma striedanie obdoby, zostava ti len dufam ze raz zase pride slnecne leto..

Lulu2011

by si sa cudovala kolko ludi je "prekliatych" :)))

podla mna uz aj podvedome ocakavas, ze s ati nieco zle stane, aj ked si to nechce spripustit, do takeho stavu sa vacsinou clovek dostane po 2-3 neuspesnych pokusoch a potom sa strachom vezie uz dalej v tomto tempe, uz len sa tak naladit, ze budes verit, ze nic zle nepride

si zdrava, ides sa vydavat, mas dobru rodinu, nie si prekliata, neboj sa :)

Genesis

mala by si sa s tym zlym duchom porozpravat slusne ze by s tym mohol prestat :)

a ked si neda povedat tak mu pohroz ze ked s tym neprestane tak ho po smrti poriadne nakopes do rozkroku :)