Koho z tohto fora mate najradsej?

lost

Slobodna, ego v akom slova zmysle? :) teraz sa pytam uplne vazne, lebo nikdy som tomuto Egu nerozumel a - rad by som videl REALNU recenziu na to ego :)
vies, lebo v realite ti to do oci malokto povie, este som nemal to stastie na takeho cloveka natrafit...
jedine uprimna recenzia posunie cloveka dopredu, ci nie? :)

lost

silviklh

jaj :) no tak to sa ti ospravedlnujem ..

jasne ze to bola len sranda, o psikovy :)

on je 20 hodin denne so mnou v priemere :)

a tie 4 hodiny, to som na cestach, nechcem ho trapit v aute...

ale ked tyzden "nejdem von" to znamena, ze som s nim 24 hodin denne (lebo ani do potravin nejdem :D )

ja by som ho uz za nic nevimenil :) a to som ho zobral len tak, ani neviem preco, niekedy koncom novembra som mal "svoje dni" a tak som si povedal ze PES, pes je ta odpoved.. no ale nechcel som to len tak cez noc + tazko sa zhanal a tak som mesiac pockal, a teraz je so mnou uz presne 165 dni :) prezili sme toho uz nieco.. avsak, vzdy ked je pri mne, neviem sa ho "nabazit" on je proste, extremne super :)

blikaju mi ziarovky! nestvite ma :D eletrarne... modem mam na elektrinu

Slobodna

:)) grcám z vás baby aké ste z losta trápne :) ale jeho ego to evidentne potrebuje, takze v podstate mu robíte terapiu :)

silviklh

lost,to s tym psom...co myslis,preco su asi u nas psikovia..lebo omrzeli svojich panov....:/ mozno si to myslel ozaj ako srandu,ale pre mna to vtipne veru nie je :-))

bingham

Najradsej mam ludi...z vedlajsej temy...a jednu obzvlast... :)

Lost....tak to neviem ze som ti ako prvy odpisal.... ale hlavne ze nie ako posledny... :)