preco som mu to dovolila? rozchod

Príspevok v téme: preco som mu to dovolila? rozchod
karma

ahojte som Karma a prave sa rozchazdam z frajerom je to zvlastne pretoze som cakala ze to bude boliet viac ale ja som s tym nejako zmierena nedokazem vam vysvetlit preco preto sa pokusim charakterizovat nas vztah

spoznali sme sa zaciatkom minuleho leta obaja sme mali toto asi najvaznejsi vztah v zivote v poslednej dobe sme spavali kazdy vikend spolu prezili sme vela krasnych chvil

on je lev a ja baran obaja sme nesmierne tvrdohlavi navyse v mojom pripade mi trvalo velmi dlho kym som sa do neho zamilovala on mi to vravel hned po tyzdni a to ma dost desilo vravela som si ako to moze citit ked sa este sotva pozname

moj vztah k nemu zmenilo moje zranenie nohy a ja som musela ist na operaciu nechcela som aby ma navstivil v nemocnici no hned na druhy den ako ma prepustili (22.12.2010) prisiel k nam a to bolo zaroven aj prve stretnutie jeho a mojich rodicov kedze do tej doby o mojom vztahu nic nevedeli

bol uzasny celu tu dobu bol pri mne pomahal mi podporoval ma vela sme si zacali spolu pisavat na FB a podobne a tiez vzdy ked mohol prisiel k nam a pomahal mi prekonavat bolest a problemy ktore suviseli s operaciou

vtedy som sa do neho konecne aj ja zalubila a naviazala som sa na neho no problem zacal vznikat hned ako som znovu otvorila oci pozname svoje hesla a mne to nedalo nikdy som nebola taka stastna tak som chcela vediet ci predomnou nieco neskryva a skryval pisal si s roznymi babami nechutne veci a pritom mne vravel ako ma miluje nastvalo ma to a ked sme to spolu prebrali po dlhych hodinych som mu odpustila no uz nikdy neziskal moju doveru viem ze som robila chybu ale musela som ho kontrolovat a ako som to robila uvedomila som si ze on vobec nema problem klamat mi do oci

nevypisoval si tak casto ale myslim si ze mi date za pravdu ze zadany chlapec nema co pisat byvalim spoluziackam ci si nedaju rande, pojdu spolu do sprchy a podobne.....

problem je ze ja som uz nedokazal o tom s nim hovorit lebo keby to robim musela by som sa mu priznat ze ho kontrolujem a chodim mu na net a to som rozhodne nechcela hrala som mrtveho chrobaka az to doslo do krajnostiii a on si ma prestal vazit zacal mi rozkazovat pred kamaratmi, krical po mne za hluposti, klamal mi, dokonca bol ku mne moc hruby

milovala a milujem ho preto som stale v hlbke dusi dufala ze sa zmeni a konecne si zacne vazit no nedeje sa tak nas posledny vikend bol dokonca hotovou katastrofou hned v piatok po mne krical u jeho kamarata za to ze som sa nechcela napit kofoly (viem poviete si aka hlupost ale on bol taky a ja nechapem preco) vecer sme hrali v ten den viaceri pocitavu hru proti sebe a on sa tiez zacal so mnou hlupo hadat za nezmysly
mlcala som lebo som nechcela nase problemy rozoberat pred kamaratmi a tiez som videla ze nemaju zaujem to pocuvat celu sobotu sme zostali u neho doma v posteli a on sa hral nejaku hlupu hru a nevsimal si ma....najhorsie to bolo v nedelu mali sme ist na vylet s kamaratom a jeho frajerkou no ked kamarat volal s petom a ja som poznamenala ze nemam dlhe nohavice na ten vylet zacal po mne ziapat s telefonom prilepenym na uchu

nemohla som to nechat tak tak som mu povedala nech po mne nereve a on zacal este viac citila som sa priserne hlupo a trapne aj kvoli kamaratovi ktory to vsetko pocul cez telefon :-/// spomienky na ten vikend su strasne myslela som si ze budeme spokojny oslavovat kedze som uspesne odmaturovala ale nie musela som sa jednoducho prehadat :-/

napokon z vyletu nic nebolo presli sme sa po dedine a moc sme sa nerozpravali kedze som bola stale moc nahnevana

nerozumiem preco sa to stalo stale si to prehravam v hlave a verte mi fakt netusim preco sa tak spraval mozno som mu naozaj nemala nic vraviet ked telefonoval ale to by sa zase na niecom zbytocne dohodli keby som mu potom povedala ze nemam dlhe nohavice nevadi vravi sa ze laska je spela asi som bola aj ja slepa a nevedela som si uvedomit aky je v skutocnosti asi som videla len to co som chcela vidiet :-( nechcem byt zla a ani posobit na vas namyslene ale myslim si ze s cistym svedomim mozem povedat ze som DOBRA FRAJERKA mozno az moc dobra kedze som mu vzdy chcela vo vsetkom vyhoviet vzdy som si vedela najst na neho cas a podobne

v nedelu sa nas vztah este viac zaklincoval kedze sme sa vratili ku kamaratovi a znovu sme hrali pc hry....(ja druhy krat v zivote) bola som s nim v jednom tyme a vobec sme sa nerozpravali alebo len velmi minimalne kedze bolo dost neskoro volala som nasim ci by pre mna neprisli kedze v pondelok som musela ist do skoly po vysvedcenie

suhlasili isla som teda k frajerovi po veci a jeho mamina nam povedala ze to je hlupost aby som prehanala mojich rodicov o pol dvanastej v noci ze nech zostanem este u nich....suhlasila som kedze cestou domov k frajerovi napätie povolilo ale nezmyzlo....osprchovali sme sa a isli sme si lahnut zaspavala som v jeho naruci a myslela som si ho nase hadky skutocne trapia a ze chce nas vztah konecne nejko riesit....no ako uz viete rozchadzame sa takze ziadne riesenie hladat nechcel miesto toho si uz na nete hlada za mna nahradu a mna ignoruje

myslite si asi o mne ze som hlupa ze som to nechala zajst tak daleko ale ruku na srdce vsetci co lubia chcu vidiet ich lasku s nimi stastnu a niekedy aj za cenu ze si to odskacete vy!!! :-/ pre lasku sme vsetci ochotni robit hocico len aby sme sa konecne necitili tak strasne sami radsej sa pokusime aky kolvek vztah udrzat aj za cenu ze sme nestastni.....

viete tiez sa bojim ze ked sa rozideme (cakame kym sa osobne stretneme aby sme sa este porozpravali a ja si musim vziat od neho svoje veci = viete co je vtipne jeho mamina mi kupila papucky ktore u nich nosim :-/ :-/ moc mi budu chybat vsetci nasi spolocny kamarati aj jeho rodina :-/ :-/ to bude asi najhorsie na nasom konci = nepridem totizto len o neho ale aj o stasne vela inych mne moc blizkych ludi:-(( )

zostanem sama a nenajdem nikoho lepsieho kamaratky ma zato hresia lebo tvrdia ze som pekna mila mudra a on im od zaciatku vadil vraveli mi ze som mala na lepsieho a to mi povedala aj jeho mamina....ja sa totiz bojim ze on bol pre mna ten najlepsi aj ked vam to teraz po tom co vam tu pisem litanie asi tak nepride ale verte mi zazila som s nim neskutocne krasne chvile ktore sa uz v zivote nezopakuju....moc ma mrzi ze to tak dopadlo co ak bol on predsa len ten moj naj a ja sa z toho nebudem vladat spamätat??? co spravim???? neznesiem pocit ze on by bol stastny s niekym inym a ja v depkach neskutocne dlhe mesiace

viem ze on mal vela chyb bol sebecky, tvrdohlavy, naladovy, egocentricky, myslel si ze vzdy ma pravdu a nepripustil si nikdy omyl ani raz sa mi neospravedlnil za ten cely vikend co sme boli spolu ani raz mi nepovedal hlupe prepac a prave to som tak strasne moc potrebovala pocut :-((

kvapkou vsetkeho je ze my vycita ze som namyslena ale verte mi kazdy kto ma pozna by vam mohol potvrdit ze to je ciri nezmysel....vraj on takych ludi nema rad kks chapete to viem ze aj ja mam vela chyb ale verte mi nie som namyslena to rozhodne nie....vychadza mi z toho jedine a to ze ma vobec NEPOZNA....dalsou vecou ktora mu vraj na mne vadi je ze mu na vsetko nepoviem ano a ze mam na veci svoj vlastny nazor a niekedy je od neho dost odlisny vraj ho dost hnevam prave tymto

kks fakt nechapem ale pride mi to tak ze on by chcel len nejaku putku ktora by s nim vo vsetkom suhlasila chcela by vsetko co on a hlavne aby sa tvarila ked uz nic ine

nechapem preco ma to vobec nevzalo ten nas rozchod citim sa zle to ano ale este som neplakala a ani sa necitim byt nejako moc na dne asi som to uz dost dlho cakala :-/ jedine co mi fakt vadi je to ze odkedy sme si povedali ze sa rozideme nejem verte mi nerobim to naschval ale mam pocit ze ked sa najem sa povraciam a tiez mi vadi este jedna vec a to ta ze kamaratovi hned napisal ze ze sa asi rozideme a ked mu kamarat napisal aky je debil ze sme boli spolu pekny par a tak tak to chcel hned urovnat a zacal mi vypisovat ze ked si pridem po veci tak mi ich neda lebo ma miluje a podobne blbosti

ja mam predstavu o laske trochu inu :-(( verte mi tolko sanci co som mu uz dala tolko veci co som mu uz odpustila skoro som si kvoli nemu znicila zivot ked som miesto maturity riesila nase osobne problemy no nastastie nejaky ten anjelik stal pri mne a ja som to zvladla ukazkovo mala som len jednu dvojku a to z jazyka :-)) problem je ze stale neviem ci sa dostanem na skolu kedze som nestihla podat viac ako jednu prihlasku kvoli tomu mojmu urazu :-( no uvidime ako to vsetko dopadne drzte mi palce prosim vas bude to dost tazke pre mna teraz navyse v pondelok mam prijmacky :-O a to ma este caka stretnutie s nim

prosim vas napiste mi nieco hocico chcem vediet ako to vidite vy ako nezainteresovany pozorovatelia

moc moc vam dakujem viem ze je to narocne ale musela som to dostat von zo seba a viete co myslim si ze to zvladnem mam pri sebe skvelych kamaratov ktory ma v tom nenechaju no najhosie su stale tie chvilkove pocity zufalstva a samoty a bezvychodiskove situacie

este raz vdaka vasa

laskou sklamana KARMA

zuzička1

nič v zlom, ale ja žasnem ako može niekto pisať takéto dlhé prispevky, to sa nedá v stručnosti vysvetliť?