Vraj som nanic v posteli

Príspevok v téme: Vraj som nanic v posteli
vivika666

po 5 rokoch spoluzitia ma nechal .....uz su to asi 3 mesiace .....nerozumela som tomu .....nemal dovod :-(((( vcera sme sa konecne znovu stretli ( nakolko mame spolu 3 rocnu dcerku ) vzdy sme maly velke krizi vo vstahu a ja som sa to vzdy snazila zachranovat .....vzdy som sa snazila zistit preco je taky cudny ku mne .....nechapala som :-(((( nas sex bol nanic a ja myslim ze to nebola len moja vina((( a vcera mi konecne povedal ze vraj som ho sexualne neuspokojovala a preto nas vztah takto skoncil.....stale na to myslim a citim sa ako obycajna nula :-((( preco mi to nikdy nepovedal az teraz??!!! v ten vecer sme sa spolu milovaly a on povedal ze to bol najlepsi sex za 5 rokov co sme spolu boli!!!!! dohodli sme sa ze to spolu este vyskusame len ja neviem ci to ma zmysel!!!! ja viem ze sex je vo vztahu dolezity aleeeee......... podla mna je to aj o inom......neviem som uplne na dne....vobec som to necakala(((((( co si o tom myslite ????? poprosila by som o nazory muzou...da sa takyto vztah zachranit???????

danielaaa

vivika, tak mu povedz, ze ani pre teba to nebolo super, teraz vsetko hodil na teba- chlap :) ale ved ani ty si nebola spokojna, tak to rieste ak chcete spolu ostat, treba povedat co sa nam paci, potom to nemoze fungovat v posteli ak su obaja ticho

User_37597

ja som jej dala dostatocnu odpoved si myslim,tym ze som jej napisala ze ju podvadzal pocas vztahu..ostala by si s takym clovekom kt ta pernamentne podvadza?

fifi123

vivika sa pytala,ci sa da taky vztah zachranit a vsetky dotazy su prave opacneho charakteru...
Tak len verim,ze sme viviku presvedcili,lebo mne je uprimne luto zien,ktore vinia seba a snazia sa nevidiet neveru.
Vivike drzim palce, ona to zvladne! a ten chudak ju este raz bude prosit,ale to ona uz bude happy s inym:)

kaldfdsdkf

ja som zazila presne to iste. ale s tym ze ja som sa najskor s nim rozisla pre iste "problemy" a neskor ked sme sa rozpravali toto na mna vyvalil, ze sa so mnou nudil v posteli. A to - som fakt ako drevo nikdy nebola, akurat ze on mal naroky ako v P-cku... ale prehnane! nebolo podstatne ako sa citim ja, ale aky vyraz v tvari davam a pod (toto bolo to najmenej co som uviedla ako priklad) ... neriesim uz,... kazdemu vyhovuje nieco ine, ver tomu ze to aka si, bude vyhovovat inemu 100%ntne....

User_37597

necitala som prispevky podomnou ale poviem ti len jedno.
ak ti povedal ze si na hovno v posteli alebo ze ho nevies uspokojit tak si bud ista ze asi ta ma s kym porovnavat.ak aj takto tomu nerozumies tak ti to poviem po lopate>MAL UZ V POSTELI INU CO ZNAMENA ZE MA TEBA S KYM POROVNAVAT a preto ti povedal ze si na hovno v posteli.neverim tomu ze chlap vydrzi 5 rokov zo zenou kt ho udajne nevie uspokojit..

sweater

treba sa naucit nepripustat si tak vsetko, musi byt z teba silna zena :), mat svoju hrdost, potom budes so sebou aj ty spokojna... a ked to nevyde z tymto, mozno s inym, po svete chodi kopa fajn chlapov, tak hlavu hore, nejako bolo, nejako bude

fifi123

mam kamaratku,ktora si nasla chlapa, ktory bol so zenou a dietatom ako ty a povedal jej to iste. ale bola to vyhovorka, dovod, aby ho nechala ist. Nesnaz sa to napravovat,raz budes dakovat za rozhodnutie ktore urobis. Pust ho prec,este uvidis ako ti iny chlap zdvihne sebavedomie v zivote,len sa zbav toho chudaka. A nemyslim,ze si v sexe zla ty, skor mi pride on ako tela,co caka zazraky od zeny a sam nema napady a chut...

Zacni zivot zit , on uz si svoj zacal s nejakou inou popri tebe..nechaj ho ist.

Ta kamaratka je s nim do teraz a ta jeho byvalka si nasla noveho a je jej zvysil sebavedomie,je stastna..

janies

tak to je riadny kôň!!! sex a milovanie je vecou spoznávania sa dvoch ľudí, ak s tým vyrukoval až teraz, obávam sa že okúsil niečo iné, čo mu viac vyhovuje