Zmiesana plet

Príspevok v téme: Zmiesana plet
aryan

Prosim poradte mi, uz som zufala. Mam zmiesanu plet, no trapia ma hlavne rozsirene pory na nose a v oblasti okolo nosa. Neviem sa toho zbavit ani nijako to eliminovat alebo stiahnut a dost mi to uz prekaza :( Trapi ma aj dost mastna plet hlavne v tej oblasti kde su tie rozsirene pory. Poradte mi nejaku dobru kozmetiku ktora by mi moj problem pomohla vyriesit, skusala som uz vselico no ziadne vysledky :( Pouzivala som kozmetiku uz od vymyslu sveta, avene, oriflame, avon, aj z dmka ako su garnier, alverde, loreal ci ab, no vysledok ziadny pri ani jednej z nich, stale tie iste rozsirene pory, ktore nejde a nejde ani len stiahnut. Prosim poradte mi co mam robit? Fakt sa toho chcem zbavit alebo to aspon nejako eliminovat nech to tak nevidno, pouzivala som aj take tie strhavacie pasiky vraj na zmensenie porov no ani to mi nepomohlo, domace masky na plet tiez nic moc, prosim uz som zufala.. :( Mate nejaky napad?

fifi123

ked pride zima chod na chemicky peeling, ten 20%,nie silnejsi, po par sedeniach uvidis vysledok. tu istu zlozku peelingu obsahuje aj nejaky krem od Biodemy, stoji okolo 13eur, ten ma sice 12% kyseliny,ale mozno to pomoze. len pozor na slnko..pockaj radsej po lete.