Fliačiky po akné

smejko lucka

druhýkrát sa mi overilo...že na fliačiky pomáha..skinoren..viackrát za deň na noc a tak keď "nadžabete" viac.tak časom nie úplne asi ale vybledne a vyzerá to o dosť lepšie..ale o skinorene som vravieť nechcela..HS MEDIK-vlasy, pokožka, nechty...silné nechty zaručené!!..roštiepené vlasy? mám síce od žehlenia zničené ale končeky a bez strihania sú na tom lepšie..a fliačiky tvár..mala som to v januári..mala som samé fliačiky..lebo pred krámami možno nejaké tri štyri vyrážky sa ukážu..niekedy aj ten "kopček"..a tak..a klasika dlabala som do toho..a ostali fliačiky a tak..som sa chcela počas prázdnin vianočných a aj chorobe vtedy bez maľovania keďže doma som ležala celý čas..z toho nejako dostať vzblednť a tak do školy..kúpila som si tie tabletky..nesrandujem!!!..za tri dni ani vyrážka ani FLIAčIK...hlavne tie fliačiky..pripadala som si ako keby som bola opäť ako malá 13ročná baba s "detskou prdelou"..pôsobilo to len na zač. a teraz znovu soms i kúpila..lebo znova pred krámami som džubala a chrastičky a červenééééé také jak už ani v janurári a dlho nie ak vôbec včera a dnes som si dala tabletky ..znova smo ich kúpila..a znova úúplne bledšie to je..a krajšie..včera predvčerom som sa v škole habila sa dve chrastičky..a asi tri fľaky ani zakryť nešlo veľmi..a dnes aj keď to nie je dokonalé...po včerajšku a dnešku zobratí 4tabletiek..lebo 2za deň..proste znova vidím..že to bude pecka :)..obkecala som to :D..ale aspoň nemusím odpovedať na otázky a je to tu všetko :)..baby skúste to ! :) aa zistila som..že stačí kúpiť voľnopredajné balenie 45tabletiek..6,50e :)..lebo za 12,60..kým som 90tabl. dobrala a mala mať zase krámy..troooška už po toľkých tabletkách potom to až tak nezaberalo..a teraz po troch mesiacoch..pecka..si to nechám :)..a nebudem brať do konca..aby som ich mala do budúcna :)..teraz kým super nebude a potom nechám si..a keď budem potrebovať znov dám si :)

ljjut

Ahojte ak by mal niekto záujem, mám na predaj lieky ROACCUTANE - na akné (20mg a 10mg balenie), už ich nepotrebujem, minula som desať liekov z každej krabičky, takže miesto 30-tich je tam dvadsať.
Treba ich minúť do októbra 2013.
Ak by mal niekto záujem ozvite sa mi na 0911/024681, alebo na mail foolish@pobox.sk