Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zivot v anglicku

smajliQa

on byva u sesternice, ta tam ma dom.. a ja budem zatial tam, kym si nieco nenajdem... no to neviem kolko u sukromnika, ja som platila hrozne moc, ale to bolo zbytocne rpedrazene, lebo to bolo zo dna na den, to som ti uz pisala...
moji znami platili 400 lybier za cely velky dom, a bolo ich tam vela,,,, ale to bolo uz davno.. neviem ako to tam teraz je s cenami. ale tiez som zvedava.

jankaaaaaaaaa

hej hej to poznam :D kde budete byvat s kamaratom? v nejakom podnajme alebo to je jeho byt/dom? chcela by som vediet kolko tam stoji nejaky podnajom u normalneho sukromnika. lebo my zatail planujeme byvat cez agenturu

smajliQa

hej hej, tam je take porekadlo... alebo teda pravidlo ci jak to mam povedat....
ze :
,, zober si dazdnik, a urcite nebude prsat,, :D

jankaaaaaaaaa

ja zasa zboznujem jesen a take to uprsane pocasie, takze nato sa do UK strasne tesim :)
ale ved aj tam si spravis krasne vianoce :) a mozno sa ti podari spravit si dovolenku na vianoce :)

smajliQa

ja zimu milujem.... :) len si neviem predstavit vianoce bez maminho majonezoveho salatu, a vsetkych tych dobrot.. ach jo..

smajliQa

ja praveze neskor uz nemozem... vies, keby zalezalo na mne tak v pohode, radsej by som isla neskro, lebo som si chcela uzit leto tu doma.. tam stoji za nic, ale tak.. ked uz mi to kamarat takto vybavil, tak si nemozem vyberat a stazovat sa.. som rada aspon za nieco..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.