Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Akutna pankreatida ťažkého stupňa - RNG

Príspevok v téme: Akutna pankreatida ťažkého stupňa - RNG
gabi1234

Dobrý den RNG, chcela by som sa spytat p. rng ohladne mojej sestry. Má 57 rokov, zistili jej akutnu pankreatidu ťažkého stupňa, hemoragicko nekroticka pri prijati bilarnej etiologie. Vytvorila sa jej pseudocysta v rozhrani telo a hlava pankreasu. V žlčníku má plno kameňov, jeden z nich jej presiel do pankreatickeho vyvovu, co vyvolalo velke bolesti, zvracanie, bola hospitalizovana tri týždne, toho casu je uz doma. Lekari jej nariadili setriacu dietu, má užívat Kreon.

RNG

15% z 500 mg je 75 mg oleuropeinu v kazdej kapsuli,
Na 3 x 300 mg oleuropeinu teda je to 3 x 4 kapsule, na 2 x 150 mg oleuropeinu je to 2 x 2 kapsule

nb

Dakujem za odpoved. Viem, ze doporucujete 20 % oleuropein, ze ci nevadi 15 %, davkovanie pri obsahu 500 mg mam dat 2 x 500 mg? Dakujem za Vas cas.

nb

Dobry den RNG. Mozem Vas poprosit pozriet stranku : swansoneuropebodkacom, neovladam anglictinu, konkretne doplnok Olive leaf extrakt, 15% oleuropein, stacil by tento uzivat? Srdecna vdaka za odpoved.

RNG

Prirodny vitamin A ucinkuje podobne, ako chemikalia roacutane, len ma menej postrannych skodlivych ucinkov v takych megadavkach. Dokonca mam informacie, ze ucinkuje aj v mensich davkach, tj nepotrebujes 20-30 mg, staci aj
15 mg=50 000 IU, dokonca niekedy staci aj len 20 000 IU. Tak, ako isotretinoin, retinol sa zhromazduje v tele a pozitivne ucinky na acne zacnes vidiet az pri zvysenej hladine v tele.
Niektore uspesne kremy pouzivaju retinol palmitate aj na dodavku vitaminu A transermalne, tj najma do pokozky, co menej zatazuje pecen.

RNG

Rasko, mozno, ale ti to bude trvat vela mesiacov. Ked sa toho chces zbavit rychlo, musis candidu nielen vyhladovat, ale aj znicit,citricidalom, carvacrolom z oreganoveho oleja a rozbit jej bunkove steny enzymom ako napr silny Candex. A zatlacit aj kokosovym olejom, ktory ti pri bezsacharidivej diete nahradi ciastocne cukry na vyrobu energie, vcitane mechanickej.
A zaobstaraj si aj lacny Slovensky inulin, mikrovlaknin je dobre brat viacero, nech maju probiotika pestru "stravu" na rozmnozenie.Nezabudaj na jablka, zdroj pektinov, tri gramy na jablko.

petra7

Zdravím RNG. Chcem Ťa poprosiť o radu. Mám 28r. a už 6r. mám akné. Kožná mi chce predpísať Roaccutan, už dlho sa toho štítim kvôli vedlajším účinkom. Chcela by som najprv vyskúšať prírodný vit.A. V akej forme a v akych dávkach by si mi ho odporúčal a hlavne ako dlho by som ho mala brať? Za radu Ti vopred veľmi pekne ďakujem.

rasko

Nazdar, RNG, prosím ťa, mám Candidu, a mám nejaké doplnky, Aloe Vera, Psyllium, Probiotika, Koloidné Striebro, Chlorela, Kolostrum a budem držať tú bezsacharidovú diétu. Dá sa týmito doplnkami zničiť Candidu ?? Ako by si odporučil dávkovania ,? Ďakujem :)

rasko

Nazdar, RNG, prosím ťa, mám Candidu, a mám nejaké doplnky, Aloe Vera, Psyllium, Probiotika, Koloidné Striebro, Chlorela, Kolostrum a budem držať tú bezsacharidovú diétu. Dá sa týmito doplnkami zničiť Candidu ?? Ako by si odporučil dávkovania ,? Ďakujem :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.