Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Syoss zosvetlovac

livasab

A ako sa tak pozeram na ten obrazok odfarbenych vlasov nizsie co chytili tak do oranzoveho tonu. Mali by ste si sledovat obrazky vzadu na farbe kde je jasne zobrazene z akeho tonu farby vlasov aky ton vzide. Je to vasa nezodpovednost.

livasab

Zlaté dievčence jedna vec. Ja si s touto farou fabrim tmavo hnede odrasty na blond a nic lepsie ma nestretlo ako tato farba. A ak ste sa rozhodli odfarbovat si uz farbene vlasy tak sa necudujte ze vam to chyta do oranzova.

Simonka :-)

Keď už tak Palette má farby dosť chemické, Syossky sa považujú za jedny z normálnejšich farieb, netreba ich zahadzovať kvôli tomu že niekomu to chytilo na ryšavo, ku každému s farieb je napisane aky odtieň docielite ak si to dáte napriklad na tmavo hnedé vlasy. Takže no h8 a len vyskúšať ;)

papulka111

Ja mám takéto skúsenosti. Od určitej doby to nechávam na kaderníčky. Bolo to hrôzostrašné, vlasy som mala po svojom farbení úplne zelené. Ďalšia vec SYOSS patrí medzi výrobky ,ktoré majú hraničné hodnoty. To znamená, že je to neuveriteľný koktejl chémie.

drobec 2104

Ahojte..chcela by som sa spytat na syoss zosvetlovac..ci to obsahuje peroxid..??a ci to bici vlasy..skusala som B4 color remover vlasy to nenicilo ale vytiahlo mi z ciernej na takto..

drobec 2104

Ahojte..chcela by som sa spytat na syoss zosvetlovac..ci to obsahuje peroxid..??a ci to bici vlasy..skusala som B4 color remover vlasy to nenicilo ale vytiahlo mi z ciernej na takto..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.