Ľúbim ho, ako zabudnúť

Príspevok v téme: Ľúbim ho, ako zabudnúť
zuzana999

Zalubila som sa do chlapca , do mojho najlepsieho kamaráta. On ma ma velmi ,velmi rad ,ale len ako kamošku. Niekedy sme trávili vela casu spolu, obcas mi aj povedal ze som krásna. Nieco aj mohlo byť ,ale ostali sme kamoši. On ma teraz novych kamosov,krásne baby.Chodievaju vonku.Nehovorím , že niesme kamarati, obcas aj zájdeme vonku, ale vsetko mi to chýba , ked sme boli len dvaja , ked to bolo iné .. Tie krásne časy , ked vo mne začala prekvitať láska k nemu.. Ale ja nedokazem zabudnuť a stale ho lubim.. Placem,placem placem..a ziarlim na ostatné .. co mam robiť ?.. ja to nevydržím

elsa5.5

ja som to definitívne uzavrela vtedy ked mi išiel kúpiť zásnubný prsteň a obrúčky!!!!!urazil sa teda ale ja s ním nebudem predsa z ľútosti netreba nikoho do niečoho tlačiť.....ak on ju berie ako kamarátku tak tam už by som nič iné nehľadala strata času...

xy:)

tiez sa mi to stalo, ze do mna nechtiac zalubil kamos, stalo sa mi to 2x. jedneho to preslo a sme kamarati a s druhym uz nekomunikujem. ked mu to povies, moze sa to skocit happyendom, ale takisto aj fiaskom. tak si to dobre zvaz. kebyze som tebou, tak to necham ako doteraz a do nicoho sa netlacim.

elsa5.5

zuzana999 ked ťa má rád len ako kamošku tak s tým nič nenarobíš to ťa časom prejde ja som mala takého kamaráta veľmi sme si rozumeli,ale ja som ho mala rada ako kamaráta a on bol zamilovaný také veci sa nedajú vynucovať veľa krát som mu povedala aby si našiel nejakú partnerku nakoniec sa oženil a ešte v deň svadby mi volal,zabudneš na neho a nájdeš si niekoho iného nemá to žiadny význam....

3nttt

normalne to na neho vybal a uvidis :)s toho co pises mam pocit ze on zrejme ani nevie ze ako to je s tvojej strany.mozno je na tom uplne rovnako ako ty

system

hmm rozmyslam rozmyslam, ale nic ma nenapada, myslim ze tu pomoze uz len ak mu povies co k nemu citis... alebo nejaky lepsi napad ?