Hlada sa slovenský Dr. Hause

RNG

Jod, ktoreho mame skoro vsetci nedostatok podla najnovsich lekarskych vyskumov je to, co treba doplnit.
Pozri cez Google.sk na rng, jod

puntík

RNG. a akko sa da prirodzenym sposobom bez uzivania liekov zvysit cinnost stitnej zlazy? da sa to aj bez uzivania umelych hormonov?

RNG

MIzka teplota sama o sebe je dostatrocny priznak nizkej cinnosti stitnej zlazy, ktotu ma podla odhadov roznych lekarov alternativnej mediciny medzi 60 az 80% amercanov, a iste je to podobne aj v Europe. To pri perfektnych krvnych testoch na stitu zlazu.A nizka cinnost stitnej zlazy je spojena az z 59 roznymi degeneracnymi chorobami.
Prave som si pozeral videomna tuto temu od dr Browensteina, ktory sa zaobera hodne problemami okolo stitnej zlazy uz vyse 20 rokov.

sissia

test na mineraly mi robili uz viackrat a vzdy je v poriadku. vitaminmi sa napchavam si myslim dost, aj strasvu mam skor zelenina, obilniny a ovocie. skor tipujem na ten nepreliečený zapal v svaloch.len neviem presne, kde.
ja som vobec divny pripad, lebo teplotu mavam bezne, 35,5 a ked zvyši na 36, citim sa akoby som mala 38. ale ked aj ochoriem, co byva mozno raz do roka, tak po 2dnoch som uz v pohode. len to skakanie v noci ma trapi.
viktor, to je dobre, že si nasiel takeho slovenskeho Housa. odkial je?
vyskuša to spankove, potom tu zdraviepluska a uvidim ako dalej. hlavne, nech viem, čo to je a prečo.

ViktorNagy

Inak súhlasím s tým čo tu napísal RNG. Aj Dr. Albertová mi hovorila, že keď nemá telo potrebné látky, ako sú napríklad vitamíny, minerály atď., tak každá liečba zlyháva. To je základ, ktorým treba začať.

RNG

Kazdemu dnes v case tichych viralnych epidemii odporucam si zvysovat viralnu imunitu. Pozri cez google.sk zadanim rng, herpes. K tomu pridam este novsie, ako monolaurin, citral a Sangre de Grado.

Samozrejme zakladne odporucam kazdemu ako selen, zinok, jod vitaminy C, E, D-3 a probiotika. Ak to nestaci, treba brat dalsie uvedene.

ViktorNagy

Taký Haus v sukni je asi Dr. Albertová. O nej je totiž známe, že sa nevzdáva a každý zložitý prípad je pre ňu výzva. Ja som sa u nej liečil a zdá sa že vyliečil. Nechcem vyskakovať a chváliť sa, lebo zatiaľ som fit iba rok, ale dovtedy to bolo fakt drsné.

sissia

RNG, ved prave. aj mne sa zda, že je v mojom pripade problem so zapalom nervov. mam poškodene nervove zakončenia, to mi zistil psychotronik, ale liečbu mi nevedel poradiť. a je to virového povodu. zrejme, ked sa nenasadí vhodna liečba na virus, tak zapal prejde do chronockeho.
v tom spankovom by ma mali napojit na pristroj, ktory zistuje virusy, tak som zvedava. zatial sa liečim staôle prirodne, aj curkumin, no musim zrejme viac a častejšie.

RNG

Brontaska, ja by som bral nieco silne protizapalove, ako napr quercitin, 3x1500 mg s bioperinom(10 mg)
tiez nejaky enzym, ako napr serropeptazu a hodne rybacich olejov(10 gramov alebo 2 gramy krill oleja)
Z nicoho nic nie su bolesti, musi tam byt nejaky zapal a poskodenie nervov
Mnoho bolesti v tele je sposobene viralnym napadnutim nervovych obalov, co si lekari nejak nevsimaju alebo co.
Mam kamarata, co mal zapal sedacieho nervu a skoncil az v posteli s perfektnou lekarskounopaterou. Nakoniec sa dal nahovorit na rybacie oleje vo velkych davkach a o 3 tyzdne uz chodil na prechadzky.
Pritom som ho nevedel prehovorit na nic antiviralne, co by mu urcite pomohlo tiez, ked to bol zapal nervov sposobeny viralnym napadnutim nervovych obalov=myelinu.