prosim Vas o serioznu radu...dakujem :)

Príspevok v téme: prosim Vas o serioznu radu...dakujem :)
User_37597

berem antikoncepciu uz 3 aj pol roka.
zacinala som yadinom,chloe,novinette,vreya.no a myslim ze uz mam toho dost.ako tabletky su dost pohodlne riesenie ale zas je to svinstvo musim uznat.3 aj pol roka je dost a vidim na svojom tele ako sa sprava a tak som zacala rozmyslat nad vysadenim.
ano viem uz tu take temy urcite boli ale chcela by som proste od vas bab radu co by som mohla pouzivat namiesto antikoncepcie.kondomi mi ani neradte lebo tie proste nemozem.ako nevadili by mi ale ide o to ze to je pre mna osobne nedostatocna ochrana vzhladom na to ze som pri pouziti kondomu bezala uz 3x do lekarne pre tabletku po.takze tie urcite nie.
hovorim viem ze si to mozem vygooglit ale chcem aby ste mi poradili vy baby co uz ste skusali aj nieco ine.
mimochodom s priatelom sme aj napriek tomu ze beriem antikoncepciu praktizovali prerusovany sex.proste sa bojim a tak som mu to dovolila dat do mna iba pred menstruaciou alebo po ovulacii.inak cyklus mam pravidelny co je 28 dni.

dakujem velmi pekne :)

jankaaaaaaaa

je to pre zeny po porode, ale neznamena to ze zena uz nebude moct mat deti potom, ale po individualnom zvazeni si to moze dat zena co nerodila, ale vacsinou sa to dava takym zenam co nemozu uzivat tabletky alebo tak..

jankaaaaaaaa

ja ked som si precitala ako vnutromaternicove teliesko funguje a aky je jeho princim tak som si povedala ze by som si to nikdy nedala

Weva

no lebo ja som prave tehotna a dost sme si zvykli bez kondomov, tak uz vidim ako sa k nim vratime :-P no a tabletky uz brat nechcem - takze znie to super, len proste tym ze je to sliznica a chemia - som skeptik... no nastudujem si dik.

jankaaaaaaaa

nie, n je presne nato urceny, na caste a bezproblemove pouzivanie. precitaj si stranku pharmatex.sk alebo .cz neviem ktore funguje. alebo sa mozes poradit s gynekologom na nejakej online poradni. inac v niektorych vyspelejsich krajinach su velmi oblubene taketo spermicidne kremy ako pharmatex. kondomy su velmi nespolahlive. a pharmatex ma skoro taku spolahlivost ako hak

jankaaaaaaaa

menstruaciu po vysadeni budes maat taku ako pred uzivanim hak. cize ked si ju vtedy mala pravidelnu, budes ju mat aj tera, ak bolanepravidelna, bude aj teraz.. akurat mozno ten prvy mesiac alebo dva moze meskat alebo tak. ale potom bude taka ako predtym

User_37597

ale ja viem ze nemam plodne dni pocas uzivania HAK :D
ale proste co ak sa telo zblazni nezaucinkuje tabletka a budu...vsak ta tema otehotnela som jeanin mi dala viac strachu..
mozem byt aj ja v tom 1% zo 100 co otehotnelo pocas uzivania cohokolvek..

a fakt sa bojim...mam 22 rokov a veru dieta nechcem..priatela by hodilo o zem keby nahodov otehotniem...a mna rovnako tak