Preco ste skoro kazdy den na fore?

ta3

Adam, je mi luto, ze aj mas holku, aj si vlastne osamely, vacsinou sa vracias do prazdneho bytu, laska na dialku nema velmi vyznam, najma ked tak tuzis uz zalozit si rodinu, fakt vtedy, ked ste sa na chvilu rozisli, tesila som sa tomu okrem toho aj preto, ze si urcite zasluzis lepsiu holku, no ale ako som uz tisickrat povedala, kazdy sme si strojcom vlastneho stastia, moj syn ma 28 a stale pozera len na krasu, darmo mu hovorim, ze ho aj ten sex skoro prejde, ked dievca bude mat v hlave vykradnute a bude leniva, darmo bude krasna, to akokeby som hrach na stenu hadzala, no ale Ty by si uz mohol byt rozumnejsi, Ty si uz trochu starsi

Linguistics

Ja som uz asi zavisla, mam par stranok, ktore ritualne otvaram kazdy den, a zdravie medzi ne tiez patri :)
Neviem preco, som 'zvedava', ake problemy ludia maju, co ich trapi, a par tem sledujem uz dlhodobo, a pozeram, ako sa ludom dari a ake robia pokroky :)

AdamKrt

Aby mi ubehol rychlejsie cas. Su tu niektore zaujimave temy, nieco sa clovek moze naucit, ale hlavne zabudam na osamelost vo vztahu. Tak si musim niecim hlavu vzdy zamestnat, ci uz pracou, alebo tu.

Jooe Ker

"hladam" paradoxy,"analyzujem" nerovnosti,"desifrujem blbosti" a hladam dobru radu .........na zlepsenie nalady, nudu nepoznam

talentmania

tak ja budem asi zavisla dnes som si precitala tolko tem ze uz mi oci klipkaju.Este hodku musim vydrzat a idem konecne domov ked si predstavim ze robim este dva dni tak to tu asi precitam vsetko ale to asi nie lebo je tu tohooooo velaaaaa az az ale niektore temy su vazne zaujimave a hlavne co su o zdravi :0)

soffa

som tu skoro kazdy den po praci.pridem domou,urobim kavickku a medzitym pozriem kto ma co nove.v praci si to dovolit nemozem,tam to mame bloknute!skor toto tu je pre mna relax.,niekto pozera telku,niekto cita knihy a ja chodim na forum;-D

whee_ee

Zo zvedavosti a ubehne mi čas :) Chodím sem každý deň, už automaticky, vždy prečítam, čo kde nové, občas prispejem a tak :)))) baví ma to.