Citim sa taka sama...

ta3

no lebo ked manzelstvo nie je stastne, clovek sa vtedy citi viac sam, tak som myslela, ci toto nie je Tvoj pripad, neviem co by som Ti poradila, velmi Ti asi nepomozem, ked Ti poviem, ze uzivaj si deti teraz, ked su v najzlatsom veku, ked budu vacsie, uz Ta nebudu tolko potrebovat, citaj si, je tolko krasnych knih, venuj sa rucnym pracam, ja so samotou nemam problem, lebo ja som rada sama, pritom nie som introvert, mam rada ludi, aj spolocnost, ale ku stastiu mi nechybaju

Lili2470

tak vypomoc v domacnosti asi nie.. :)
no a rodina? byvame na sidlisku a mama mi byva o 2 zastavky dalej a niekedy sa neukaže ani mesiac a ked chcem aby mi zobrala aspon maleho na 2dni,tak už si vymyšla,že nemože...,tak asi tak...mala ho možno 3-4krat..

Weva

Ja sa bojim niecoho podobneho - zijem v zahranici a ked porodim asi potrva kym si najdem novu rovnovahu, tak ale dufam, ze v parku a na spolocne prechadzky, nakup ci tak nejake okolite mamicky najdem (neviem kde byvas, ci je to mesto, ci nieco mensie?)

A nech to nie je len o plienkach a mlieku, treba sa i s manzelom sa nejako dohodnut, nech mas niekedy vecer i pre seba a on je doma s detmi...

Tazko sa radi, ked nevieme v akej si situacii, co si mozes financne dovolit (vypomoc v domacnosti), ci moze prist pomoct rodina, sestra atd.???

Weva

no jahodka - pri dvoch malych detoch asi tolko moznosti nie je ist sama prec, ale urcite su i ine maminy v podobnom rozpolozeni - skus ich najst, zorganizovat nieco, raz u jednej a inokedy u dalsej (varenie, pecenie, ide leto tak ist do prirody a podobne...
Kolko maju deti rokov?

jahodka123

Mala by si si nájsť nejaký koníček. Začať chodiť do posilky alebo tak. Aby si spoznala nových ľudí, nové kamošky a tak. Hm ?