Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Trenčín

philips

Uzatváram, ďalší sa už zapojiť nemusíte. Anketa prebiehala aj na FB.
Výsledky:
Pozitívne: 3
Negatívne: 70

katka29

Ja si myslím, že TN je ideálne miesto na bývanie z viacerých hľadísk: nie je to veľkomesto, ale absolútne nemáte pocit že žijete v nejakom zapadákove... je tu neskutočne veľa krásnych miest, ako časť Ostrov, Zamarovce, Kubrá atĎ. S tou dopravou je to naozaj o kus horšie, najmä v posledných rokoch je omnoho viac dopr. zápch, a parkovanie v centre ani nehovorím. Čo sa týka nakupovania, hobby, športu, oddychu a škôl, tak tu je celkom dobrý výber. Takže celkovo by som to zhrnula ako také maličké veľkomesto, kde sa človek nikdy nestratí, no nikdy nemá pocit ako škrečok v klietke :D
takže tak

philips

Súvisí, majú tam byť aj názory obyvateľov. :-D Ďakujem za názor, a prosím aj ďalších, aby sa pridali.

Niveleta

no, na prvý pohľad je trencin ovsem krasne mesto. Z geografickeho hladiska ma aj super polohu, hned na skok su Sulovske skaly, Biele Karpaty, Inovec, Beckov, Morava, lesopark Brezina, uz zdialky je hrad krasny takze nech clovek prichadza z Blavy alebo z opacnej strany od Ziliny tak ho ten hrad vita. A velke plus, na hlavnom namesti ked stojite tak ten hrad je tesne nad nim, prejde sa iba takou historickou ulickou hore kopcom, okolo Katovho domu a ste tam. Vzdy sa smejem na cudzincoch ked maju tie oci vyvalene a uzasnuti su ale zas pravom:) aj ja som stale a to tu zijem 20 rokov. aj pristup je resp. dialnica, cesty, sice doprava v meste je katastrofalna ale polohu ma TN velmi dobru. ale zit sa tu nezije dobre. draho a temer ziadna kultura. krajske mesto ale bez divadla. aj celkovo tu sa malo deje. ale na sport ujde. neviem ci to suvisi zrovna so zemepisom.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.