vodeodolné ličidlá

majkaaaa

ja pouzivam vodeodolnu linku aj spiralu ale potom je to niekedy aj problem odmalovat ale zase ked si dam normalnu robia sa mi neskutocne kruhy aj ked sa len smeje alebo ked mi slzia oci.
takze neviem co je lepsie...co pouzivate vy?

zuzic_

pre mna je naj maybeline..spiraly pouzivam len vodeodolne a od tejto znacky ma nesklamala ani jedna...s vodeo. ceruzkami nemam az taku skusenost ale zatial vyzera fajn...

lils666

presne tak! preto sa to aj pytam.ja mam zlu sskusenost z jednou vodeodolnou špiralou s oriflamu ktora sa rozmaazala a nechavala cierne kruhy.rada by som vedela ktore naozaj vydrzia..

2bodka

Ja pouzivam maskaru iba od MAX FACTOR, tak som si myslela, ze aj vodeodolnu si dam z tej istej znacky, kedze mi vyhovuje. Ale vysledok - katasrofa. Neviem ci to robia vsetky, ale mne osobne sa pod okom stale vytvarala taka cierna smuha, ako monclak :D neustale som to na plazi musela kontrolovat a utierat. A to som si myslela, ze ked mam vodeodolnu, tak by som o nej nemala ani vediet. A odlicovanie, tak to bol dalsi zazitok. Neslo dole nicim. Ani odlicovacim mliekom, ani odlicovacou vodou, ani dvoj-fazovym odlicovacom. Jednym slovom OTRAS. Ked sa mi to podarilo prstami rozzmolit a takto dat po 2 dnoch dole, bola som stastna, ze mozem ist na plaz nenamalovana. To bola ulava :)