Prosííííím poradte!!!

GA

ju nebolí to že je stiahnutá ale to ked do nej naráž aa to znamená že on je v zlom uhle nech sa tvoj priateľ troška posunie vyšie alebo nižšie a tak zmení uhol v ktorom do teba vchádza je to úplne normálne hlave pri polohách ("biely tiger" - klasika od zadu)a podobne, pri ktorých je žena prehnutá a preto je krček maternice bližšie k pošvovému otvoru a dotičný naráža svojím údom do krčka a to dosť nepríjemné pichá ... ako som písal stačí zmeniť uhol a ked nepomôže tak tú polohu nepraktizovať :))

GA

ju nebolí to že je stiahnutá ale to ked do nej naráž aa to znamená že on je v zlom uhle nech sa tvoj priateľ troška posunie vyšie alebo nižšie a tak zmení uhol v ktorom do teba vchádza je to úplne normálne hlave pri polohách ("biely tiger" - klasika od zadu)a podobne, pri ktorých je žena prehnutá a preto je krček maternice bližšie k pošvovému otvoru a dotičný naráža svojím údom do krčka a to dosť nepríjemné pichá ... ako som písal stačí zmeniť uhol a ked nepomôže tak tú polohu nepraktizovať :))

AdamKrt

Pouzivajte lubrikant a nech nedoraza az do konca penisu. Moze ho mat dlhsi a Ty kratsiu vaginu. Potom Ta to moze boliet.

Balquiss

Mám pocit že práve pri tom narážaní to bolí. Neviem identifikovať presne kde to je, ale je to taká bolesť ako keby to bolo prvý krát a ja som s ním predsa už bola. Nemôže to byť preto, že sme k sebe proste neni prispôsobení?

GA

Popíš prosím ako ťa to bolí a kde :) možno je to len tým že máte zlý uhol pri polohe a tovj priateľ ti naráža do krčka maternice a ty pocituješ nepríjemnú pichľavú bolesť :) ak ťa to bolí niekde inde tak napíš :))