Káva-brucho

Príspevok v téme: Káva-brucho
araz

Kávu pijem už velmi dlho tak 2-3 denne.Pijem tu istu značku bez cukru,bez mlieka.Nikdy som nemala žiaden problem po vypití kávy,ale v poslednej dobe,ale nie vždy, ked vypijem kávu mám pocit strašne nafuknuteho brucha až na prasknutie a také menšie krče,nemyslím si,že príčínou je práve káva,čím to može byť?

silviklh

araz,no od edenpharmy su take,robim v lekarni,tak preto viem,je tam aj lkarnitin,ginkgo,kofein (100mg) a este nvm co a davaju sa dve denne...mozno,ze by ti to pomohlo,neviem isto :-) neviem presne teraz,ako sa volaju,ja uch mam doma, NIECO energy sa volaju...ked budem doma,pozriem

araz

silviklh

už som skušala prestať piť kávu,ale nenašla som niečo čím ju nahradím a ked ju nepijem cítim sa unavená a vždy ma bolí hlava

2bodka

Skus teda vymenit znacku. Vyrobcovia totiz zvyknut "vylepsovat" vyrobok, ze do neho nieco pridaju, co tebe moze skodit. Ked zmenis kavu, aspon zistis, ci to bolo z nej.

araz

nepijem kávu nalačno vždy až po jedle,na vracanie mi nie je,len mám strašne nafuknute brucho a nemože sa mi odlahnúť,napr. pred hodinkou som vypila kávu a teraz stále mam krče a nafukle brucho

blondula

moze byt z kavy,ja nalacno kavu uz nepijem.a kazde rano po vypiti kavy chodim pravidelne na "velikansku" potrebu :DDDD

annieee

tie kŕče máš v žalúdku? lebo mne sa poslednou dobou stáva, že keď si dám kávu hneď ráno na lačno, tak mi je zle akoby na vracanie.. potom to prejde, keď prídem domov dám si ďalšiu a potom mám kŕče v žalúdku alebo ma pichá v žalúdku, ale zle mi už nie je.