Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pravidelna navsteva kozmeticky

Príspevok v téme: Pravidelna navsteva kozmeticky
BBella

mam 25 rokov, plet sice nemam ako babika, ale nie je to nic strasne, pouzivam cistiaci gel od L rocher posay - som s nim veeeeeeelmi spokojna, potom masticku a antibiotikum vo forme vodicky od koznej - som s nou velmi spokojna a obcas krem. plet mam obcas super - napr. teraz ale obcas je to hruza - no skor je to na prelome rocneho obdobia, alebo ked mam sialene obdobie - kade co pojem a potom sa mi to ukaze cele ci na brade. moja otazka znie: mala by som v tomto veku navstevovat kozmeticku, alebo nie...???mama mi tak obcas hovori, ze ako sa teraz staram o plet tak budem vyzerat neskor....je to pravda???ze plet mi to vrati???

jankaaaaaaaaa

telo sa cez plet zbavuje skodlivin a jedov a z toho sa tvoria vyrazky a vsetko sa odraza na pleti. preto treba jest zdravo, vela zeleniny, vlakninu, opvocie, a vyhybat sa tucnym mastnym vyprazanym jedlam.. mne to pomohlo dost, aj ked nie uplne :D ale pravidelne navstevovanie kozmeticky na cistenie pleti - vytlacanie upchatych porov a vyraziek je uricte spravne. ale zase take osetrenia pleti ako ultrazvukom a neviem cim vsetkym mne pride ako oblb na ludi za drahe peniaze a vysledok ziadny

BBella

mas pravdu, mala som kedy problemy s pletou a to som mala uz 22 rokov, ked viez ze nemam dobru plet snazim sa vyhybat veciam ktore viem ze mi skor ublizia alebo zhorsia stav. napr. arasidy:D tie som obcas zjedla za cely sacok a tak to aj potom vyzeralo:) a pitie vody???juj to hej mam to nakazane z kazdej strany, mala som nejake zdravotne problemy, tak uz viem ze treba vela vody pit - snazim sa to sledovat s tym nemam problem:)

jankaaaaaaaaa

skor je dolezite sa starat o plet zvnutra: jest zdravo, pit vela cistej vody. lebo tie pripravky na plet, rozne masticky a vodicky a gely pomozu len na povrchu pleti ale neprenikaju do pleti do vnutra a plet sa tvori zvnutra, takze ta draha kozmetika ako starostlivost sa velmi neoplati