Poradte mi nejaku putavu knihu

ivaA.

Na zapade som citala, velmi dobra kniha :)
No od Browna som ešte nečitala nic, takze asi vyskusam a dakujem vám za rady :)

vasiiilija

karkulkaa - suhlasim s tebou....Brown je podla mna uplne super..este som jednu jeho knihu necitala ale chystam sa hned ako si opravim znamky...:-) a to som pred tym naposledy cilala len Harryho Pottera :D

a este je dobra kniha: Na zapade nic nove a napisal to Erich Maria Remarque ..je to fakt dobre napisane aj sa to dobre cita, je to z obdobia druhej svetovej vojny..odporucam...:-)

velrybka

Jonathan Livingstone-čajka jednoznacne najlepsia knizocka ktoru som v poslednej dobe citala :) a ti knihu dokazes fakt pochopit ak si otvoris svoje srdce...Life is NICE :D

nicooo

ahoj mne sa najviac páčila kniha Dan Brown Anieli a démoni. A to ja nečítam hociakú knihu :) jednoducho stále sa tam niečo dialo..

Moja sestra čítala rada knihu Mexická vlna od autora E. Matkin.... je to taká že vraj aj troška pikantná kniha :) ale neviem ti povedať na 100 % nečítala som ju ale jej sa veľmi páčial!

Adenka31

Hmmm podľa kritéria "nepresladené ale o láske" by som ti navrhovala rozhodne Zagorku...Sú to staré romány ale Zagorka má zmysel pre príbeh, zápletku a všetko, čo by mal dobrý román mať :) Jej knihy rozhodne patria do kategórie tých, ktoré človek číta "na jeden šup" :)

system

starec a more :D .... ale neee srandujem :) mrkni si na gorilla.sk a tam mas najpredavanejsie a pod. a mas tam aj nejake nazory ludi ;)