to vazne nikto nepotrebuje ?

talentmania

Tie skusenosti kto si vyzaduje tak satcia aj vlastne deti.Ale to je narocne dieta sa raz smeje a vsekunde ti zacne plakat na raty ved niekedy si ani rodic nevie dat radu.Ja mam synceka dobreho ale zase neviem si predstavit zeby som ho zverila inej osobe uz len preto ci by vlastne nie ona vydrzala ale on ci by vydrzal s nou keby ju nepoznal teda samozrejme na zaciatku ale zase ako casto by ku nam musela chodit sa s nim spoznavat kym by som ju prijala?xi xi :0)

Lills

Hrkalka, radsej sa poobzerj po niecom inom :)

Na toto chce skoro kazdy skusenosti, ale pritom si velmi malo ludi co ich vyzaduju uvedomi, ze aj tie skusenosti niekde ziskat musis, samy z neba nespadnu.

Najprv by si mozno mohla skusit postarat sa o deti co mate v rodine, pripadne ked mas starsie kamosky, tak o ich deticky aby si mala aj nejake referencie :)

zuzic_

tiez som nazoru ze by som nezverila dieta ziadnemu cudziemu clovekovi bez ohladu na vek..a mlademu bez skusenosti uz voec nie

jankaaaaaaaaa

ak budem mat dieta tiez ho urcite nezverim 18rocnemu dievcatu co "ma rada deticky" .. nato treba skusenosti a vek

beskyd

ach, to ma mrzi, nemyslel som pri tom na tvoje dieta a teba som predtym dufam dako neurazil. vypustam zo svojho predosleho prispevku slovo "vsetky"...:)

amandine

Hrkálka, u nás sa vystriedali 3 opatrovateľky pri dvoch deťoch, ale ani jedna nemala 18 rokov, najmladšia mala 35 a dve vlastné deti. Ja by som svoje dieťa do veku troch rokov nezverila takému dievčatku, aj keby bolo sebemilšie a malo rado deti.