Čo je to klitoris a na čo je?

ta3

Maria
tesim sa, ze moje prispevky rada citas a ze na Teba posobia pozitivne, ja som pozitivny clovek a co sem napisem vzdy myslim uprimne, preto sa to asi dobre cita, mrzi ma, ze o skolioze chrbtici neviem takmer nic, ako som uz povedala, vacsina chorob je psychosomatickeho povodu, ale ci aj skolioza chrbtice k nim patri, to naozaj neviem, ja som mala rakovinu, takze hlavne ta ma zaujimala dopodrobna, no nepresne som sa vyjadrila, nie som, ale bola som onkologickou pacientkou (absolvovala som operaciu, chemoterapiu aj radioterapiu), povazujem sa za kompletne vyliecenu, lebo to bolo pred stvrtstorocim, no skus Dr. Albertovu, ktoru Ti radi Perplex, zelam Ti, aby pomohla aj Tebe a Tvojej dcerke

Perplex
je to vynikajuce, ze Ti Dr. Albertova takto pomohla a nepochybujem o tom, ze ked si zmenil myslenie a pristup k zivotu, ked si stastny, ze u Teba nejde iba o remisiu (kratkodobe zlepsenie), ale ze si sa aj Ty vyliecil uplne, pretoze pri tejto diagnoze je psychika cloveka (a vsetko co s nou suvisi: vztahy, pristup k samym sebe, k ostatnym, ako aj k zivotu vobec) naozaj velmi dolezita, ako pre ochorenie na rakovinu, tak aj pri jej liecbe, ako tiez vzdy vravievam, ze vsetko zle je na nieco dobre, mne tato diagnoza pomohla zmenit samu seba, prinutila ma mysliet, citat, pozorovat, coho vysledkom je, ze som sa stala lepsim clovekom, som laskavejsia, vyrovnanejsia, sebavedomejsia, stastnejsia a zdravsia, podobne, ako vravis Ty

som rada, ze ste sa ozvali, za co Vam obidvom dakujem, nejde o to, ze ste mne potvrdili teoriu vzajomnej suvislosti psychiky a rakoviny, lebo ja to uz davno viem a som o tom 100% presvedcena, ale ste mozno pomohli ostatnym, ktori vahaju uverit v silu myslienky, lebo ja casto na tomto fore presadzujem pozitivne myslenie, no mam pocit, ze vela ludom to stale nic nehovori, ba mam pocit, ze vela ludom tym pripadam iba nasmiech, mne to samozrejme neprekaza, len ma trochu mrzi, ze by si mohli zlepsit kvalitu vlastneho zivota, ale oni odmietaju o tom aspon popremyslat, pripadne si o tom nieco precitat, inak Vy a ja zijeme na opacnych koncoch sveta, preto pre velky casovy posun medzi nasimi krajinami som nemohla reagovat na Vase prispevky hned, obidvoch Vas srdecne pozdravujem

PAX

bogo neuraz sa ale si riadny tupec a idiot a podla mna maš sotva 12, klitoris si nechať prejsť hlavou, ešte takych 10 rokov to nepotrebuješ vedieť

perplex

maria ale vlastne som tym chcel povedat ze ona by ti mozno vedela zistit pricinu tej skoliozy jej staci napisat mail a ona odpovie kazdemu. myslim ze aj na internete je na nu kontakt ale ak nie tak ti mozem pozriet ak chces.

perplex

maria, ta3 mozno mate na mysli nieco ako psycho-liecba alebo liecba myslou. to som zazil pred tromi rokmi u dr. albertovej. tiez som mal karcinom hrubeho creva a bol som po druhej operacii uz uplne beznadejny. v nasej rodine na toto ochorenie zomreli dvaja ludia a islo to u nich velmi rychlo. ani mne lieky nepomahali ani prirodne lieky bol som aj u niekolkych liecitelov ale nula bodov. dr. albertova je vlastne psychologicka a robi aj prirodnu liecbu. ale v mojom pripade mi nedala ziadne lieky ani prirodne ale sme mali take sedenia alebo konzultacie kde mi postupne ukazovala co mam zmenit a ake chyby robim. teda mam na mysli ako pristup k zivotu a tak a tiez moje vstahy tam tiez bola chyba. bolo toho viac co sme riesili. lebo to neislo zase tak lahko ale fakt je ze az toto zabralo. no a uz mi odstranili vyvod a som zda sa ok aspon tomu pevne verim. ovsem som sa totalne musel zmenit co ale som rad lebo sa citim o moc lepsie a aj v hlave to funguje uplne inaksie ako predtym. tiez som zacal citat a mam viac zaujmov. taky som cely stastnejsi a je to fajn.

maria1113

ta3, ešte by som chcela dodať, že z tvoje príspevky sú plné pozitívnej energie, úplne super pocit mám pri ich čítaní. Prajem veľa šťastia a úspešné vyliečenie.

maria1113

ahoj ta3, všetko, čo si napísala je úplna pravda, ja tiež tomu verím. To, ako sa človek cíti,, všetko sa potom premietne do jeho zdravotného stavu. Aj s tou rakovinou máš pravdu. Mne pred pár mesiacmi zomrela teta na rakovinu hrubého čreva, ona bola celý život plná nenávisti, závisti voči druhým a takisto v rodinnom živote nebola šťastná. Moja dcéra má skoliozu chrbtice, samozrejme chodíme k lekárovi, cvičí, pláva, ale ja by som chcela zistiť, že čo je po tejto duchovnej stránke príčinou tohto ochorenia, ako by sa to touto cestou dalo liečiť, nejakým duch. očistením? Nevieš mi poradiť? Ja mám tiež skoliozu, neviem, či sa to teda prenieslo aj na ňu, alebo príčinou je karma.

ta3

Bogo
este poznamocka, ten maly vycnelok nad vchodom do posvy, ktory je velmi citlivy na drazdenie, prave to je ten klitoris, ktory Ta zaujima

ta3

ale aby som neignorovala povodnu otazku, pokusim sa v kratkosti polopatisticky vysvvetlit

klitoris je maly pomocny sexualny organ, preto pomocny, lebo napomaha zene dosiahnut orgazmus, je to erotogenna zona (zona citliva na drazdenie, ktora ked je zdrazdena prstammi, jazykom alebo trenim pri samotnom pohlavnom styku zabezpecuje stupnovanie sexualneho vzrusenia zeny az do maxima, ktory sa nazyva orgazmus), ktora sa nachadza nad vchodom do posvy, v jej strede je maly vycnelok, ktory pri sexualnom vzruseni sa vzpriami podobne ako penis, ked je muz vo vzrusenom stave

Bogo, staci? je mozne, ze si z nas robis dobry den, ak nie, tak prepac a potom toto by Ti na vysvetlenie mohlo stacit, pravdepodobne si este velmi mlady a pravdaze nikto uceny z neba nespadol, takze Tvoja otazka je v pohode a mna nijako neirituje

ta3

DanielJankek, vynikajuci prispevok
K Tvojej inak perfektnej definicii zdravia chcem dodat len tolko, ze dnesna medicina ignoruje pri pojme zdravie dusevnu a socialnu pohodu (ja by som tu socialnu zlozku vypustila, lebo ju uplne zahrna dusevna), co je na skodu spolocnosti, pretoze telesna pohoda, cize fyzicke zdravie je podriadene psychickej pohode, pretoze mysel dominuje telu, pravdaze keby toto sucasna medicina pripustila, musela by zaroven pripustit, ze ludsky organizmus to nie je len fyzicke telo (materia, ta cast, ktora je viditelna, cize svaly, kosti atd), ale ze clovek ma okrem fyzickeho tela este aj niekolko inych “tiel”, ako dusevne, astralne … ,je jasne, preco to medicina ignoruje, lebo je to v rozpore s dnesnym materialistickym ponimanim sveta, lekarom, ktori liecia fyzicke ochorenie (telo) liekmi (chemikaliami) a ktori sa tym snazia odstranit alebo aspon stlmit nasledky choroby sa hovori alopatici a je ich velka vacsina, castokrat ale nestaci odstranit nasledok, ak sa ignoruje jeho pricina, lebo tak sa sice vylieci jeden organ, ale ak pricina stale existuje na dusevnej urovni (nedostatok lasky, stress, beznadej, strach, hnev…..), casom ochorie zas iny organ, dnesna medicina sice uz verejne pripusta, ze velka cast chorob je psycho-somatickeho (dusevneho) povodu, ale toto tvrdenie zatial zostava iba v teoretickej rovine, nic sa nerobi preto, aby sa liecila najpr chora dusa, jednoducho sa predpisu lieky alebo operacny zakrok a to je vsetko, pritom mnohokrat by stacilo tak malo, namiesto toho, aby lekar sa zaujimal iba o fyzicke tazkosti, na ktore potom predpise liek ci proceduru, keby patral aj po pricinach ochorenia a vypocul pacienta co ho trapi aj na dusevnej urovni, urcite by to bolo omnoho ucinnejsie, takto pacienti sa necitia ako citiace bytosti, ale iba ako strohe cisla, co im nijako nenapomaha kompletne sa uzdravit, ja nie som lekar, ale som onkologicky pacient, mam vela prestudovaneho materialu o ludskej psychike a jej posobeni na fyzicke zdravie a vela odpozorovaneho od onkologicky chorych spolupacientov, z ktorych mnohi zomreli a preto sa nebojim tvrdit, ze napriklad rakovina nema ziadnu sancu u stastneho cloveka, toto je diagnoza, ktora velmi suvisi s pchychickou pohodou a preto vsetkym onkologicky chorym pacientom jednoznacne radim nepodlahnut panike, strachu, ale s pozitivnou myslou celit tejto chorobe, pravdaze, ak je rakovina uz v poslednom (stvrtom) stadiu, pozitivna mysel spravidla nestaci, aj ked je vela popisanych zazracnych uzdraveni, kedy lekari poslali pacienta s rakovinou domov uz len zomriet. Som si vedoma a mam radost z toho, ze existuju aj lekari, ktori respektuju dusevno, maju trpezlivost kompletne vypocut pacienta a nesnazia sa len o alopaticku liecbu, vsetka cest im.