Dávam si tak rok

Príspevok v téme: Dávam si tak rok
smutný23

Nechcem radu, len som to niekde zo seba musel dostať

Už dlhšie rozmýšlam nad tým, že to tu ukončím. Tá osamelosť a depresie sa nedajú vydržať už. Život je pre mňa doslova utrpenie. Nechápem prečo som sa vlastne narodil. Nemám žiadnych skutočných kamarátov. A tých čo mám, sú vlastne len ludia s ktorými chodím "pařit". Čiže stretávam sa s nimi tak raz za týždeň. Ostatní majú prácu, frajerky, čiže kašlú na mňa a tak celé dni trčím doma za pc...Nikdy som nebol zalúbený, priatelku som mal, ale ten vzťah nebol nič moc. A čím som starší, tým je ťažšie pre mňa si nejakú nájsť. Moje sebavedomie je velmi malé, niekedy mám dokonca pocit, že som odpudivý.Deprimuje ma, keď vidím tie zalúbené páriky, alebo keď vidím peknú babu a viem, že tá o mňa ani nezakopne..Neviem si ani nájsť prácu, po niekolkých neúspešných pohovoroch nemám už chuť chodiť na ďalšie....

Čiže nemám priatelov, priatelku, prácu, rodina to radšej nekomentujem, nemám na nič talent, som len šedý priemer, ak nie podpriemer, ktorý tu nikomu nebude chýbať. Dávam si tak ešte rok života a tento rok si skúsim poriadne užiť. A ak sa nič nezmení k lepšiemu, ak nebudem konečne aspoň trocha šťastný...

beskyd

no neviem, keby si bol vnimavejsi, pochopil by si ze priatelov maju len ti, co su schopni byt tymto na osoh, dievca maju ti, co bud podliezaju svoje predstavy alebo su z top 5 % geneticky disponovanych jedincov, pracu si hladaj lebo ta ta individualizuje, na to sa sustred. a nerozmyslaj o zivote, o jeho zmysle, najstastnejsi su ti, co to neriesia a ziju tym ze si nieco cool kupia na seba, idu na dovolenku ktoru im ich okolie aspon trocha zavidi a podobne, cim prizemnejsie bude tvoje vnimanie, tym menej suicidne sklony budes mat.

Adenka31

sweater

Veď si mu dobre povedal...Ono niekedy človek potrebuje "prebudiť" :) Myslím, že toto bolo dosť prebudzujúce :)

sweater

ospravednoujem sa za tu reakciu, lahko sa vytocim na taketo reci, sorac, to ostatne, mimo to ze by som ti chcel dat jednu do nosa, si precitaj mozno pomoze..

Adenka31

To čo si vymenoval mi príde ako len jedna strana mince :) Na druhej strane za ten rok sa toho ešte pomení :) Čo ty vieš, kedy ti do života príde niekto, kto v ňom urobí poriadny prievan :) Za ten rok tu možno budeme diskutovať na tému, že čo máš urobiť zrazu s toľkým šťastím...Chce to len väčšiu trpezlivosť a možno vidieť aj v tom zlom niečo dobré, ono sa to zdá, ale vždy to tam je ;)

sweater

sak ho ani nemam nablizku, a aj tak ten hnev uz so mna opadol.. co sa da robit. hlavne nech sa spamata mlady, a uvedomi si kolko ma moznosti, ake ma stastie a on to chce vsetko zahodit

velrybka

sweater-len nikomu nedrbi prosim ta,takto sa veci neriesia...
jeanny-hm,vela ludi ma problem s mojim optimizmom,,zvykla som si...a ja mam tiez take stavy ze nic moc,stava sa kazdemu,netvrdim..len sa proste treba naucit inak mysliet,lebo kebyze vam zacnem rozpravat co ma trapi a neviem co,tak by som bola hned v takej depke ze uff
smutny23-ak chces tak sa ozvi,lebo tu by sme to dlho riesili :) kedze tu zacnu ludia o chvilu pisat,ze som blazon,ze mame ist za psychiatrom,brat tabletky,ze mam chyby v pravopise a ze ti idu drbnut :D

sweater

samozrejme sak to je najjednoduchsie, sam si nahovarat, ze za nic nestojim, na nic nemam, zeby ma dievca nechcelo a ani sa o to absolutne nepokusim.. nemam kamosov, nemam frajerku, tak dalej sed za kompom a vyplakavaj si aky si chudacik. kolkym ludom si myslis ze padlo do lona dievca ich snov? praca ich snov? vacsina ludi na tomto svete chape, ze ak nieco chce musi preto makat... tak si ma nasral ze to ani mozne nieje, co si ma potom povedat ta milarda ludi co nema co dat do huby? co si maju povedat ty co su chory? telesne postihnuty? mentalne postihnuty? a kopa dalsich? zda sa ti ze oni chcu svoj zivot zahodit? bolo im nadele menej ako mas ty a predsa chcu vytazit co sa da, co najviac si to tu sprijemnit, uzit, zivot, svet ma plno kras, len ich treba chciet videit, mal by si sa zamyslet. keby si mi toto, co si tu napisal, povedal ked by som ta mal nadostrel, taku by som ti schuti drbol do ksichu ze by si na rit padol chlapce...

jeanny

no ked chces pomoct, ja ti nebranim...len si na moj vkus moc optimisticka :D tiez som v podobnom veku a viem ze vtedy cloveka chyta depka a mava pocity ze si "dosral zivot", vacsinou bohuzial pravdive...

velrybka

jeanny- to ze mam podobnu IP adresu to som si ani nevsimla,take veci ma totiz vobec nezaujimaju,no a netvrdim ze musi niekto na povel byt stastny,to tak nefunguje...a nechcem radit o zivote,len chcem pomoct mlademu cloveku ktory je cca v rovnakom veku ako ja,preto viem ake problemy maju dnesny mlady ludia,ze ake tazke naroky sa kladu na mladych...a nemam absolutne ziaden problem zo svojou psychikou,ani zo sebou,to mi ver ;)

a nahody neexistuju ;)

jeanny

tusim maju dnes vseci depku...radim skor psychiatra a antidepresiva, clovek nemoze len tak na povel zacat myslet pozitivne, to by boli vseci stastni keby sa to dalo

velrybka co ty chces radit o zivote v tvojom veku? sak si este ziadny neprezila, sa mi skor zda ze mas sama problemy...
inak maju podobne IP adresy, to je nahoda alebo to znamena ze byvaju dakde spolu alebo co?