Dávam si tak rok

Príspevok v téme: Dávam si tak rok
smutný23

Nechcem radu, len som to niekde zo seba musel dostať

Už dlhšie rozmýšlam nad tým, že to tu ukončím. Tá osamelosť a depresie sa nedajú vydržať už. Život je pre mňa doslova utrpenie. Nechápem prečo som sa vlastne narodil. Nemám žiadnych skutočných kamarátov. A tých čo mám, sú vlastne len ludia s ktorými chodím "pařit". Čiže stretávam sa s nimi tak raz za týždeň. Ostatní majú prácu, frajerky, čiže kašlú na mňa a tak celé dni trčím doma za pc...Nikdy som nebol zalúbený, priatelku som mal, ale ten vzťah nebol nič moc. A čím som starší, tým je ťažšie pre mňa si nejakú nájsť. Moje sebavedomie je velmi malé, niekedy mám dokonca pocit, že som odpudivý.Deprimuje ma, keď vidím tie zalúbené páriky, alebo keď vidím peknú babu a viem, že tá o mňa ani nezakopne..Neviem si ani nájsť prácu, po niekolkých neúspešných pohovoroch nemám už chuť chodiť na ďalšie....

Čiže nemám priatelov, priatelku, prácu, rodina to radšej nekomentujem, nemám na nič talent, som len šedý priemer, ak nie podpriemer, ktorý tu nikomu nebude chýbať. Dávam si tak ešte rok života a tento rok si skúsim poriadne užiť. A ak sa nič nezmení k lepšiemu, ak nebudem konečne aspoň trocha šťastný...

velrybka

nie nevzrusujem sa :D len som chcela podat moj nazor dalej..ja som mala tiez tazke obdobie ale zmenila som to...to akoze mu mam teraz napisat ze: ano super,zabi sa aj tak ten svet stoji za velke hovno???....nie vobec to tak neni,chcem pomoct poradit...len sa treba naucit zit tak ako chces,tvoje myslienky presne pritahuju a vytvaraju tvoj zivot..a vobec to neni tazke takto zacat zit,ja som sa len chcela podelit o moj zivot,plny krasy! a preto taky je lebo nerozmyslam iba o problemoch...
a zeleninovy salat je prilis super :D skoda ho prirovnavat k samovrazde

Barborka27

Stres, nepokoj a nepohodlie su zdrave prekazky?? fuha, to pocujem prvykrat. Mozno pre draveho cloveka, ktory rad pracuje po tlakom ale inak..

KakaoNepijem

Ak mas silu na to aby si vypisoval, aky si prd, ver tomu, ze mas v sebe silu na nachadzanie motivacie.

NEKECAT, DELAT !

Basi888

.. Vôbec nežiadaš radu ,nekladieš žiadnu otázku- potrebuješ podporu. Potrebuješ vedieť , že niesi sám. Potrebuješ aby Ti niekto povedal,že všetko bude dobre. V tejto chvíli sa Ti to zdá nemožné , že bude aj dobre, ale bude , ver mi . Príde aj láska , aj práca. Budeš šťastný , len treba pokracovať na ceste životom.. Nie si tu zbytočne. Máš právo byť šťastným , skús zmeniť myslenie. Skús si predstaviť krásnu budúcnosť , kde sa pomaly dostaneš. Ja viem otrepané že "pozitívne myslieť" ale je to pravda . Inak to nejde . Preskočiť prítomnosť sa nedá, ale aspon máš čas porozmyslať a ver mi , že budeš šťastný :)

smutný23

KakaoNepijem lenže nie je už sila na to, ani motivácia

velrybka 23 mám, áno poznám to, videl som ten film. Ja tej blbosti neverím. Niektoré veci sa ti stanú, či na ne myslíš alebo nie.

KakaoNepijem

preco sa tak vzrusujes, velrybka?

rozhodnutie pre samovrazdu je rovnake rozhodnutie ako dat si chutny, sviezi zeleninovy salat.

velrybka

heej neblbni ok? kolko mas rokov? odkial si?
neviem ci poznas Tajomstvo(secret),funguje to..ide o to ze na to co myslis tým si a to sa stane...myslienky maju velku moc..porozmyslaj o tom...a bude dobre neboj ;)

KakaoNepijem

Zivot je tazky. Ty to vnimas tak akoby nemal byt. Ak ho chces prezit v pokoji, musis makat, stres, nepokoj, nepohodlie su zdrave prekazky, ktore sa daju zvladnut.

NEKECAT, DELAT !