Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dobry parfum...?

Príspevok v téme: Dobry parfum...?
AQiNoMhou

ahojte, potrebujem poradit nejaku dobru vonu :)mam 25 rokov, vystriedala som uz vselico mozne a momentalne chcem nieco nove, ale neviem co :) mala som napriklad - Nina Rici,
- DKNY blush (ta bledo ruzova),
- Gucci eau de toilette II.,

ale aj tazsie vone ako Givenchy Ange ou Demon.

Prosim, poradte nieco pekne a vynimocne, dakujem! :)

kixx

ingara ja som napriklad dostala parfum ktory som chcela manzel povedal ze si ho mam objednat a mam mu ho potom dat tak som si objednala vybrala a dala som mu ho potom aspon som mala istotu ze to bude dobry vyber :D

tammy

jednoznačne Sisley Izia a Chanel Mademoiselle. Vydržia celý deň a okolie si ich chváli. Nenahraditelná dvojka.

Marila

Haha lenže vieš akí sú muži, v tomto majú pamäť ako akváriová rybička :) Aspoň teda ten môj je taký, že mohla by som mu aj zoznam dať, čo všetko by som chcela a aj tak by ho minimálne stratil :D

Svetla777

ked si mu povedala, ukazala, tak snad nezabudol :D u nas tiez ja poukazujem chlapovi, co chcem, aby si nemusel lamat sam hlavu a aj tak pokupuje podla svojho a potom mi bude tvrdit, ze to som si sama vybrala :D

barborica

Lienka, ktorý konkrétne parfum od tejto značky? Ja teraz čakám od ježiška, že mi donesie Chanel Coco Mademoiselle, tá vôňa si ma získala a musím ju mať, už som mužovi povedala, že na Notino som ju našla ešte aj v akcii, tak dúfam, že ju objednal a nájdem si ju pod stromčekom, nič by ma nepotešilo viac ako toto :D Asi nie som náročná, čo? :D

Marila

Radšej mám, keď si sama takéto veci objednám a mám pri tom istotu, že ten parfum je ozaj originál a zoženiem ho aj za dobrú cenu, ktorá je pre mňa prijateľná, takže tak ;)