Svadba - saty

Príspevok v téme: Svadba - saty
kvietok8898

Ahojte dievcata...mam taky problem, mam cierne saty su uzke, krátke taký puzdrový strih a take cele nazberane, chcela by som si ich obliect na svadbu s tým ze by som ich este niecím doplnila nejakou brosnou stuhou alebo niecim a dala si k tomu aj farebne topanky a kabelku. Co na to poviete mozem si taketo saty obliect na svadbu?

zaful

Ja nakupujem už dlhšiu dobu oblečenie z adpgtrack.com Zatial som dosř spokojná, Dodanie netrva dlho a velkosti sedia. Kvalita oblečenia je tiež dobrá.

ta3

Excita, Vevericka
mate pravdu, to je Vickin typicky imidz, fakt si nespominam, zeby sa niekedy smiala, ale usmievat sa som ju uz videla, takze na tej svadbe sa mohla aspon pousmiat, no ale co nas je po Victorii, teraz je dolezitejsi nas Kvietok, aby dobre vyzeral, ale ziadne obavy, vraj je usmievavy typ, tak bude urcite vsetko v najlepsom poriadku, zdravim

vevericka

victoria sa nidky neusmieva, podla mojho skromneho nazoru ma problem s dutinami, lebo na kazduckej fokte ma otvorene usta a asi dycha cez ne..:)
inak k teme cierne saty na svadbu budu ok, ak ich takto osviezis.

Excita

Samozrejme kvietok, ciernou nic nepokazis. :)
Postatnejsi ako farba je strih siat a to, ako sa v nich ty sama citis.
Inak ta3: vsimla si si, ze Vicky Beckham sa nikdy neusmieva? :) Nech len nieto skusi najst jednu jej foto, na ktorej sa usmieva ... nemozne :) No ale to som uz odbocila od temy :D

kvietok8898

dakujem vam za rady, este som rozmýslala ze by som si dala aj nejaký kvet do vlasov mam dlhe cierne vlasy a chcela by som si dat urobit taky hrubý kuceravý vrkoc, a ten kvet by bol v takej farbe ako doplnky, ja sa v tých satach citim najlepsie a cierna mi aj pristane a kedze som dost usmievava tak dufam ze nebudem posobit ako na pohrebe :)

ta3

este dodam, ze k tomuto zovnajsku nahod potom aj vesely usmev, aby si nebola kritizovana a nebudila dojem, ze si fakt ako na pohrebe, ako sa to stalo na svadbe princa Williama, Victoria, manzelka slavneho futbalistu Davida Beckhama bola naozaj ako vzdy elegantne oblecena v tmavom a pristalo jej to, lenze kym vsetci svadobcania sa veselo usmievali, ved sa jednalo o radostnu udalost, ona bola vazna (ktovie, bola tehotna, mozno mala k tomu svoj vazny dovod), za co zozala vseobecnu kritiku