boze ta anglina...

Príspevok v téme: boze ta anglina...
noenglish

11 rokov sa ucim anglicky, teraz chodim aj na konverzacie sukromne... gramatika je celkom fajn, citanie tiez, pocuvanie tiez, rozpravanie osamote tiez ale akonahle mam ist na pohovor tak koniec. dam ruky prec. kde sa mam ,,hodit do vody,, aby som s niekym rozpravala?ja proste viem ze na tom pohovore nebudem rozumiet a je to ponizujuce. do anglicka nechcem cestovat kvoli tomu (praca, skola, rodina).

noenglish

vdaka za nazory.... treba aj tie filmy aj cudzincov....
k tym filmom - nebavi ma to ked nerozumiem, po chvilke sa sustredim na ine ale budis, skusim to. neviete niake zatial jednoduchsie?nie gossip girl, dnesnu serialovu filmografiu moc nemusim:)
a kde mam najst cudzincov s ktorymi sa mozem rozpravat?

xy:)

komunikaciu sa mozes naucit iba za hranicami, resp ak si v kontakte s cudzincami - treba rozpravat a rozpravat, nevadi, ze to bude kostrbate s chybami, ale pokial nerozpravas anglicky, komunikacii sa v zivote nenaucis.

smajliQa

noenglish

najlepsie je ist na dovolenku,,,
budes nutena hovorit anglicky... napriklad take turecko, alebo egypt... tunis..

oni nie su anglicania, a tiez sa museli tu anglinu naucit, takze sa ti s nimi bude perfektne kecat, lebo budes rozumiet vsetko...

rozdiel je keby si isla na pohovor a boli tam pravi anglani, to je horsie. tym ja ledva rozumiem :D

ale pokial budu na pohovore slovaci, tak mas vyhrate.. tiez sa ju ucili ako ty, a ta vyslovnost je proste fajn na porozumenie.

jankaaaaaaaaa

ved pisala ze potrebuje rozpravat a na pohovore by ani nerozumela. pretot reba pozerat filmy atd v skutocnej anglictine kde clovek nachyti ten prizvuk a dostane to do hlavy a plus bude musiet rozmyslat aby pochopil ten dej o co ide, tak bude musiet sa snazit porozumiet dialogom. takto sa clovek nauci rozmyslat aj v anglictine