mat kamaratku

Príspevok v téme: mat kamaratku
Sowel

Nikedy som nemala kamaratku. Vzdy som sa vlacila s chalanmi. Von, sport vsetko chalani. Teda nie ze by som si s dievcatami nerozumela. Vlastne nerozumiem. Niekedy mi to chyba, lebo verim ze kamaratstvo s chalanom nie je ako s dievcatom. Nie som moc na ,,klebetenie,,, na modu, flirtovanie, diskoteky, obchody, aerobic a pod. Ako decko som chcela kamaratku co vie vyliezt na strom, stavat bunkre, neskor taku co bude za ,,slohnut,, susedovi kona a pustit sa do cvalu ked nevieme ani poriadne ist krokom:) proste asi som sa narodila do zlej doby. Ani neviem na čo to sem pisem ale rada by som pocula ake mate kamaratstva vy.

Laurina22

Kamaratstva medzi zenami su velmi zlozite.Ja osobne som sa v mojich uz nie kamoskach velmi sklamala,a zostala mi jedna,taka naozajstna.S nou mozem ist na nakupy,do kina,na veceru,ale aj na pivo,na festival,spit sa pod obraz bozi.Spolu sa smejeme,spolu nadavame,spolu placeme.

No a potom mam vela kamosov,s ktorymi je sranda a vieme sa porozpravat naozaj uprimne.Avsak mat kamosku je fajn,lebo o zenskych veciach sa s chlapom proste neporozpravas.

Deaa

ja som v podstate na tom ako ty =D len stredná škola mi jednu naj kamošku ktorá je ako ja.. záujem o módu pomaly nulový, diskotéky nechodíme sme skôr na koncerty a takéto veci