Zaujimave a napinave horory

wreck

Javychodniar, myslis povodny z roku 1977 alebo prerabka z 2006?

mam pokusenie si to pozriet, ale co ja viem... tieto horory kde su zmutovani hillbillies... videl som nedavno pach krvi 2, zjavne mi velmi velmi zle robi, ked je mlade dievca mucene a ked sa nan poluje tak ako v tychto filmoch. vzdy si hovorim co za patologicky mozog vymysli nieco ako cannibal holocaust alebo tieto americke hôrne psychopatizmy. :(

---

mne sa pacil aj scifihoror Votrelci 1 a 2.
tretia a stvrta cast uz boli slabe. Ale tie prve super napatie. Najma dvojka super. Viverka to skvele zahrala.

Sejla

Už pár rokov sa o filmy moc nezaujimam, ale je divné že ešte stále sa pozerajú tie isté trapošiny ako pred 10 rokmi. Čo sa týka "hororov", to v tom U.S. a A. odvtedy nenatočili nič lepšie?

wreck

:-) spoiler alert sa pouziva v diskusiach o filmoch alebo knihach ako upozornenie, ze ides prezradit dej alebo nieco, co by mohlo buducemu divakovi/citatelovi pokazit zazitok.

vyhanac diabla je vyborna poznamka. ta povodna verzia z roku 1973 je ozaj veldielo.

---

wreck co je to spoiler alert? To je anglicky nazov toho hororu?
ja som sa bal vyniest smeti po Nocnej more z elm street alebo vyhanac diabla. Hnusne filmy uz by som ich nepozrel ale tak to som bol mlady student :D

---

ja mam rad take psychologicky napinave horory nie krvaky dnesne. Ja som to pocul s nazvom Tajomstvo Blair Witch.
A z akeho je roku? Je to aj na youtube?

pio3

wreck: no dnesne horory su postavene na hektolitroch krvi, v Blairwitch je krvi minimum a je to postavene na uplne inych veciach ako novodobe horory, ale dolezity je fakt, ze clovek ked to pozeral v tej dobe a chyrilo sa, ze je to skutocne, tak sa na to inak pozeralo ako dnes..
a celosvetovo je stale povazovany za jeden z top hororov vobec,

wreck

*** SPOILER ALERT ***

v skutocnosti je to jedna velka nuda. nikdy sa tam nic nestane, vsetko je len akoze, ziadne hrozy sa nekonaju. len si v napati az do konca, lebo kde-tu nieco suchne, ozve sa zvuk, atd. su horory, po ktorych som sa bal ist vyniest smeti. toto je podla mna uplna amatercina.

pio3

je natoceny rucnou kamerou, vyzera strasne realne, a vlastne v case vysielania v kinach sa verilo, ze je to autenticky material, teda, ze sa to skutocne stalo, je to o 3 studentoch, ktory sa vybrali do lesa skumat mytus carodejnice, ktora tam niekde byvala a zabijala deti, nasledne sa ti studenti v lese stratia a zacnu sa diat hrozne veci.. a vola sa to Blair Witch Project