Zaujimave a napinave horory

FerdoMravec

nechapem, kto sa moze bat z hororu Paranormal activity. Uz len ked to niekde pocujem, ze ojojoj jak som sa bal, oci prevraciam... Aj ja mam rada horory, filmy s duchmi kde sa aj bojim, a ine... No ale jak som videla toto Paranormal, nuda, onicom, mam taky pocit, ze kazdy to hovorit len pleto, lebo to bol taky BOOM alebo co... Ale tak mozno niekomu staci tak malo, ze spadne panvica, pol hodinu filmu nic, otvoria sa dvere, dalsiu pol hodinu nic, a na konci poslednych 10minut sa vsetko udeje.

ewelin28

mňa horory typu texaský masaker, saw a neviem ešte aké nevystrašia....no naposledy som mala dosť keď som videla "paranormal activity" , je aj dvojka a či aj trojka, to neviem...ale vrelo odporúčam :)

pio3

podla mna medzi zaujimave a nevsedne horory patri: 1. Vreskot (original z r. 1996 , je zaujimavy aj tym,ze vsetky postavy v nom su zaroven aj velki fanusikovia hororov a trosku je to aj parodia na horory)
2. Rec (spanielska verzia) zombie styl avsak nie s typickou liniou v tomto filme, velmi zaujimavy dej od prvej min. az do konca
3. Blair Witch Project (1999 rok vyd.) neskutocne realny, strasidelny a priamoutociaci na psychiku)

poradie nie je podla najlepsieho kedze vsetky spominane patria medzi spicku v tomto zanri, dalej odporucujem: Descent, Texasky masaker (z 90.rokoch vydanie), Kruh, Kocka, Saw, Usvit mrtvych..

je ich velmi vela, ale väcsina tych kvalitnejsich pochadza z konca 90. rokov, v sucasnosti najst kvalitny novy horor je velmi narocne..