Pehy

Toothless

Pieh sa nikdy celkom nezbavíš. Sú súčasťou tvojej tváre. Môžeš sa ich pokúsiť zosvetliť citrónom, alebo keď si budeš na tvár džabať nejaké krémy - ale aj to u teba nemusí funguvať. Radím ti, aby si sa naučila na nich nájsť to dobré. Napríklad to, že s pehami nevyzeráš bledo, alebo pokiaľ používaš bronzer, tak to s pehami nevyzerá FAKE-ovo...
Chalanom je buď jedno či máš pehy, alebo sa im to zdá sexi.
Pokiaľ sa ti kvôli nim niekto vysmieval, tak je to poriedny k*kot - jednoducho si z teba uťahoval a ty si ho zobrala vážne.
Ja MÁM pehy! Páčia sa mi PEHY! Pehy sú čarovné - v zime zblednú, v lete ztmavnú... Moje sú dokonca v tvare kríža! :D
Rob ako chceš, ale radšej MAJ RADA ako NENÁVIĎ.
Radšej nechaj svoju pokožku zdravú, ako dávať si na tvár rôznu CHÉMIU a Kyselinu Citrónovú...
Pravdou je, že ľuďom sa väčšinou pehy nepáčia vtedy, ak ich majú sami. A ty? Tebe sa páčia pehy na ostatných, ale vlastne sa ti nepáčia? Zamysli sa :D.

Nelka02

Suphotam12: no to teda moc nie ale nevadí :D teraz už mám objednaný jeden krém takže uvidíme či pomôže a aj keby nie asi sa s tým budem musieť teda zmieriť ale vážne nervy mám ked sa pozriem do zrkadla :D

Suphotam12

Viem, ze tymto ti velmi neporadim, ale zmier sa s tym, ze mas pehy....nakoniec je to pekne, chlapom sa to paci a bude sa aj tebe, uvidis ;)

Nelka02

moonriver: tak ďakujem ale mne sa nepáčia :)

lillia: áno ďakujem už mi poradili mám aj objednané tak snáď pomôže ;) každý mi hovorí že pehy sú pekné a dokonca aj že sexy :DDD hmmm ... ale mne sa moc nepáčia a ja som vždy chcela mať peknú čistú pleť :)) ale to je vždy tak že tí čo nemajú tak chcú a tí čo majú tak ich nenávidia aj keď sú výnimky samozrejme :D

moonriver

na pehy nič nepomože a pehy su pekné.

bud sa s tým zmieriš alebo nejak zamaskuješ napr dermakolom či samoopalovacim mliekom.

lillia

su nato aj nejake bieliace kremy, ale ake to neviem. ja sa prave opalujem preto, aby som mala pehy.. co ti na nich vadi?