Vyvolávačka

talentmania

Ak mas zajtra hnet cas tak rovno zbehni na gyndu .Zbytocne sa tu teraz bude tahat debata o tom ci si tehotna ci niesi mali ste kondom no a co nic nieje 100% ani HAK.tak je to zbytocne sa to tu vypytovat nas nemame krystalove gule ani si myslim ze niesme ultrazvuk.Myslela som to ale v dobrom lebo zbytocne sa to tu bude nafukovat ci si alebo niesi.Drzim palce :0)))

MaryH

ale to tehotenstvo je myslis si ze vylucene :-) skor by ma zaujimalo ci menstruacia pride sama alebo je nutna ta vyvolavacka :-/

jankaaaaaaaaa

alebo si sprav tehotensky test a chod na gyndu. ale pojdes tam bud na skonstolovanie plodu alebo na vyvolavacku

talentmania

Ved ked ti tak dlho meskaju tak choj na gyndu ved ked povies ze chces vyvolavacku ze ti meskaju 2 tyzdne tak je pochopitelne ze ta vysetria a nebudu ti hnet davat vyvolavacku.Naco cakas?Cim skor tym budes istejsia

MaryH

nie nie tehotenstvo to neni urcite kedze sex bol s kondomom, sice take obtieranie bolo ale s toho snad tehotna budem asi len tazko. normalne sa az bojim si spravit tehotensky test :-) a meskaju mi skoro dva tyzdne...

jankaaaaaaaaa

myslis ze ked pojdes na vyvolavacku tak potratis keby si bola nahodou tehotna alebo ako nerozumiem. sak si sprav test a budes vediet ci meska kvoli tehotenstvu