Vyrážky na tvári, krku, chrbte, dekolte, ramenách

Príspevok v téme: Vyrážky na tvári, krku, chrbte, dekolte, ramenách
Faith

Ahojte, hneď na začiatok by som rada poznamenala že nechcem počuť žiadnu radu typu choď ku kožnej a pod.. keďže už mám na nich ťažké srdce, keďže ešte ani jedna mi nedokázala pomôcť..pretože každá hneď od stola mi oznámi že mám akné :D :D :D len by som rada vedela, či niekto z Vás mal taký problém ako mám ja teraz a teda už dlhšiu dobu mám.

Teda ako už z názvu vyplýva mám vyrážky na tvári, krku, dekolte, chrbte a ramenách.. mám to už dosť dlho a musím povedať že chvalabohu teraz to už nie je až také zlé ako pred rokmi no nie je to o nič lepšie .. o krásnej pokožke bez všelijakých vyrážok a škvŕn môžem len snívať...

Ešte by som rada poznamenala že vyrážky ktoré mám sú občas veľmi zapálené a občas nie myslím čo sa týka roka stále sa menia jeden čas mám celkom peknú pokožku aj keď sú škvrny a sem tam nejaká malá vyrážka...

Vyrážky ktoré mám sú dosť škaredé keďže väčšina je zapálená a dosť bolia..iné sú zas malinké a červené s tým že občas sa v nich vytvorí hnis alebo čo to sú tie klasické malé biele...

Skúšala som už aj zinok, že vraj je taký silný že škodí žalúdku brala som ho asi 2 mesiace tuším to bolo lepšie ale aj tak sa mi vyrážky objavovali.. prestala som ho brať lebo som ešte predtým mala nejaké problémy so žalúdkom našli mi tam zápal myslela som si že tie vyrážky sú z toho no po dobraní liekov na žalúdok sa to nezlepšilo...

Aviváž používam, skúsim ju na čas vynechať ale aj tak by to nevysvetľovala vyrážky na tvári a na krku... keďže roláky nenosím.. :D

už fakt neviem..skúsim ísť aj za alergologičkou nech mi zistí či nie som na niečo alergická ale tak aj tak pochybujem žeby som z alergie mala také zapálené vyrážky...

vopred ďakujem.. :-)

capps

to budes mat infekciu v krvi, tak ako ja som mala...v horsom pripade mas helicobaktera...prravdu mas v tom ze kozna je na prd v tomto pripade...lebo neriesi pricinu ale dosledok...mne pomohol alerkolog, ktory mi predpisal antibiotika, ale kedze nevedel co mozem mat, tak len tak mi len take dal, co uznal za vhodne...nastastie zabrali...a vyrazky z krku, dekoltu a chrbta zacali miznut..z tvare tiez...ale na tvar mi pomohol ozonovy krem

podla-

...tu je nieco o citrone ako moze pomoct...
ZELENY CAJ +CITRON POUZIVAM AKO PLETOVU VODU ja/len tak som si to urobila z vlastnej hlavi/
...navarim si 2,5dcl caju dam ho do 7dcl sklicka a do toho hodim polku citronu poriadne vyluhovat/tento caj dam do chladnicky a mam ho tak na tyzden dva/zalezi ako casto sa pouziva...

wanda.atlas.sk

dixi-baba

viem ze nechces ist ku koznej, ale ja ti rozhodne odporucam centrum alternamedica v blave, konkretne najlepsie k dr. albertovej ku ktorej chodil aj moj syn s akne. on mal velmi rozsiahle, kozna nepomohla davali mu aj roaccutane, ale to bolo len na chvilu a to sa neda dlho brat velmi to skodi. mrkni si na ich stranku alternamedica.sk a je tam aj nieco konkretne o akne. tak nech ti to vyjde. treba to liecit zvnutra nielen pokozku.

Nelka02

Mala som tento problém a pomohla mi domáca maska z jablka a medu a potom dva prípravky od L´oréal triple active pleťová voda a triple active pleťové mlieko. Treba dávať každé ráno a večer dať obidve a ako prvé to mlieko. Domáca maska ktorú som spomínala je určená na unavenú pleť ale je hlavne proti akné. Postrúhaš jedno jablko a do toho dáš jednu polievkovú lyžicu medu. Kedže ta konzistencia nie je moc dobrá odporúčam aby si ležala a oddychovala proste nič nerobila aspoň tých 30 minút. Snád som pomohla s pozdravom Nelka :)))

podla-

mna by si mala skocit nie len za alergologickou ale aj na gastro akom stave mas creva-ci nemas nejaky zapal
skus si potierat vyrazky zeleny caj+citron alebo ciste citron...
a aj pitie zeleneho caju by ti malo scasti pomoct-sama musis prist na to po ako jedle sa ti vyrazky zhorsuju-viem ze je to velmi tazke-ale pokus sa odsledovat to...
zelam vela stastia

dada3

tak neviem, ci Ti poradim uplne presne...ale ja mam velky problem s vyrazkami na zadku a stehnach, tiez take bolave, hnisave :( osetrujem ich ako aj pleť-a všimla som si vyrazne zlepsenie, ked pouzivam rano a vecer taky gel garnier-pro hloubkove cisteni poru a vecer asi hodinu po tomto géli natriem vyrazky zinkovou masťou, vacsinou pred spanim a tak hodinku necham zaschnut, kym si dam pyzamo, lebo je to dost masne a tazko sa vstrebava...a obcas pouzivam aj cajovnikovy olej...tak skus, mne to, zda sa pomaha...klop,klop :))

Deee

Tiež som mala tento problém, pomohla mi antika Regulon, že vraj je uz stara, ale mne veľmi pomohla, v lete som si konečne mohla obliecť tričko na ramienka, po nasadení hak mi však trvalo asi rok a pol kým sa mi koza doliecila a flaky po vyrazkach zmizli, potom som uz mala krásny chrbatik aj dekolt

jankaaaaaaaa

ja uz som pila aj zihlavovay caj. a vsetky kremy a massticky pomozu len docasne. akne jje vnutorny problem
a neboj sa ze z hak priberies, lebo z nej sa nepribera ona len zadrzi vodu tele a to len 3kg, ale zvysuje chut do jedla . takze ked sa budes prejedat jasne ze priberies.. inac 10x za mesiac je nic :D

moonriver

čo keby si vyskušala PYTIOL????
natriet na plet doma,má síce bieliace účinky ale vyschnu potom vyrážky,sice s akne nemám skusenosti, ale babka povedala je to velmi učiné a skuste pit čaj zo žihlavy čistí krv.nazbieraj žihlavu nehcaj vyschnut a daj do vriacej vody.