TUKE

jankaaaaaaaaa

ked sa raz clovek nedostane na skolu na aku chcel tak asi nato nema. bud priemer znamok, bud vhodnu skolu, alebo vedomosti na prijimacky

jankaaaaaaaaa

u nas na skuske je to tak ze ked pride 100 ludi a pisu pisomku tak sa na nich profesor pride pozriet, alebo pride doniest otazky alebo pride nieco zadat a ked vidi niekoho nevhodne obleceneho tak k nemu pride a povie mu ze je nevhodne obleceny ze ma opustit miestnost a prist nabuduce. a nie ze ho zacne nicit otazkami na usntej skuske. to co je za hlupost omg.
ano mam murych kamaratov, vies ako sa vravi vrana k vrane sada, mudry mudreho si hlada.. :D:D
ludia co si zvolili spravnu strednu skolu a vedia co chcu v buducnosti robit a studovat tak si vedia vybrat aj spravnu vysoku skolu podla svojich moznosti a tak sa tam dostanu..

system

s tym sakom somarina, unas na skuske hromadny termin 100 ludi v miestnosti z toho mozno 20 ma oblek, myslis ze profka si presne zapameta mena 20 tich ludi a tym da prejst ? a ostatny ajkeby mal zapisane 10 stran tak nie lebo mal tricko ? blbost, rozhodne nie. Na ustnej skuske je to trocha ine, tam ta moze "znicit" otazkami, vidi ze nemas oblek nezalezi ti na skuske tak ti da naschval tazke veci zatrest...
vravim 2.x ano isiel som tam preto lebo ma inde nevzali, uprimne si myslim ze len malo kto sa dostane na skolu aku chce ist, teda so svojim zameranim. inac jankaaaaaa a ty poznas len ludi ktori VS napr TUKE ukoncili ? takych ktorych vyhodili takych nepoznas ? potom mas samych mudrych kamosov ;) (alebo mudrych alebo prachatych :D )

jankaaaaaaaaa

system: alebo to nieje skola vobec pre teba. ako som spominala naco si isel na taku skolu kde su predmety a zameranie ktore ty si nikdy nestudoval? ved stredna skola je priprava na buduce povolanie alebo buducu vysoku skolu. ale v dnesnej dobe to ludia neberu do uvahy a idu kde ich vezmu a to potom takto vyzera ze to niektori nezvladaju.

jankaaaaaaaaa

na skuskach u profesorov alebo docentov (u tych vuycujucich s viacerymi titulmi) musi mat student koselu kravatu a sako. ked nieco z toho chyba tak smola.. musi prist nabuduce.. popripade ak m,a vyucujuci velmi dobru naladu tak ho len "napomenie" pred ostatnymi studentami..

system

hmm, z toho mozem vydedukovat uz len jednu moznost. Ze som sprosty jak poleno... preto sa mi tam moc nedari a hrozi mi vyhadzov. Skola je to lahka spravi ju kazdy kto sa uci, nuz ja sa aj ucim a nejak to nevedia ocenit.

jankaaaaaaaaa

ja tiez. tak by to malo byt vsade. ale aj bez toho aby to prizvukovali vyucujuci. student by mal sam vediet ze sa slusne obliext treba a ved to je urcite v studijnom poriadku kazdej skoly.

jankaaaaaaaaa

no u nas na fakulte si studenti nedovolia chodit na skusky v beznom obleceni, v takom pripade su vyhodeni zo skusky