Fake bake

danielaaa

Ja mam otazku na ten fake bake, pocula som len same chvaly, avsak ako je to s tym samoopalovakom a bielym oblecenim? nenechava hnede skvrny na bielom ako ostatne mlieka? dakujem

barbieeee

Dnes som sa prvy krat natrela Originalom, a som nesmierne spokojna, najprv som mala pocit, ze vyzeram ako spinava, ale po osprchvani je to krasne... hnede a prirodzene... mam doma aj ten flawless, tak ked vyskusam, napisme... ale zatial mozem povedat... ze to bude moja nova zavyslost :D :D

Zanetka7543

Ahojte , ja som si tiež asi pred týždňom objednala Fake Bake Original a som spokojná ,pekná farba, nerobi flaky, len ruky si stale neviem poriadne natriet aby som ich mala rovnomerne :D ale rozmýšalam ze si objednam ten fialovy v spreji Flawless /či ako sa to pise :D/ snad bude o nieco tmavsi , lebo ide leto tak original mi nestačííí ... ale inak opdorucam aj ked je dost drahy :-/ ale aspon zdravý :))))

pipi49

extreme gel je moc tmavy? lebo používam ten original ale stále niesom tak hnedá ako by som chcela, aj ked sa natriem dvakrát posebe..ale bojím sa abysom nebola až neprirodzene hnedá

zuzka 007

Dobrý deň, prosím vás, koľko vydrží samoopaľovák FB na tele? Myslím po koľkých dňoch je potrebná dalšia aplikácia? Dakujem

barus111

alex121
pred par dnami mi krém prišiel a som s ním maximálne spokojná. To, že si ho nerozotriem poriadne som sa bála aj ja ale je to úplne v pohode, žiadne fľaky ani nič podobné. Na tvári je dobrý a uši som neriešila. Natrela som sa 2krat po sebe a som spokojná. Určite to bude aj tým peelingom a olejčekom, ze nevznikajú fľaky.