Sukromna detektivna kancelaria - neverny manzel

bibi123

fejk-tak drzime Ti palce, aby to dopadlo podla Tvojich predstav. Budeme radi, ak nam potom napises, ako to dopadlo, ceny, priebeh.. My sme tiez uvazovali dat vypatrat jedneho rozhadaneho clena rodiny, o ktorom nemame spravy vyse 25 rokov, ale to uz je asi nerealne a do posty pre Teba sa nam nechce pisat:O)))

chapem-

fejk
Včera 23:01

ta fejk-o co ti ide-podobneho uz ex manzela som mala aj ja-a este sa mi smial do oci ze som aj makka a neurobila by som to-lebo ja som mu stale hovorila ze ak ma nastve pojde aj do prace koli tomu/ci vobec chodi do prace a podobne-lebo raz sa mi stalo ze nebol v praci tak mi jeho veduci volal kde je-a ja som ostala vygulena-ze-sak siel do prace/
a on stale len zatlkal a zatlkal-a stale mal vyhovorky ja som bola ta histerka,ze vraj by som mohlapisat knihy-tolko som mala fantazie a kdesi cosi-popritom som sa starla aj o syna-domacnost a on si uzival a este zo mna chcel urobit histerku ktora si vymysla...
proste su to tipy ludi-KTORYM MUSIS UKAZAT CIERNE NA BIELOM INAK S CLOVEKA UROBIA NEVIEM CO/
ZELAM TI VELA STASTIA NECH TO CIM SKOR VYRIESIS

6996

Neviem odkial si... v Bratislave je napriklad detektivna kancelaria a3p, ale myslim, ze pracuju aj mimo BA len je to potom drahsie. Cenu ti na fore podla mna nikto nepovie, pretoze sa odvija od viacerych veci, napriklad ako som uz spominal tak od miesta, tiez napriklad ci treba pracovat aj cez vikend, pripadne v noci, kolko ludi bude treba na sledovanie manzela atd. Ale je to fakt velmi drahe. Mozes ich najst aj na webe, tak im skus zavolat alebo napisat.

smajliQa

fejk,, ocividne mu uz teraz neveris..

tak na co preboha potrebujes dokaz? ved sa s nim rozved, ked vo vztahu nie je dovera, tak to nemoze fungovat.a ked si si ista ze to robi, tak nepotrebujes ani detektiva. ci ty potrebujes mat dokaz aby si sa necitila previnilo ze si ho poslala k vode bez dovodu??? ci ako to mam chapat?

fejk

vsetko poprie, on je ten typ, ze sa vam vysmeje do tvare, kym mu nepolozite na stol fotografie. Jednej znamej neter tak spravila, trapila sa, vedela, ze ju muz podvadza, teda tusila ale on sa jej len smial a nadaval jej do hysteriek a pod., nakoniec si najala sukr.detektiva, ten vsetky dokazy ziskal a jej sa ulavilo, aj sa rozviedli. Lenze toto mam ja podane od jej tety a ta sa nemoze spytat na kontakt na tu detektivnu kancelariu, lebo by sa prezradila, ze o tom niekomu hovorila...
Viete, poviem vam tak, ze tusite, ze ten podliak vas podvadza, ale nemate dokazy a pekne krasne mu varite, periete, starate sa o neho...kurevnika a ked to mate na fotkach podlozene, tak pride ulava, aspon pre mna by to bola, lebo by som vedela na com som

bibi123

zbytocne detektiv, posli za nim nejaku peknu kamosku a ak sa chyti na nu, chyta sa aj na ostatne...
odporucam si toto pozriet a turn ON zvuk
www.youtube.com