Neviem ako jej to mám povedať...

Adroankaa

Ahojte,mám 14 rokov...
Už sa holím ale nikto o tom nevie..je to tým že sa to hanbím povedat mame...o chvilu ideme na dovolenku a musim sa oholit ale neviem ako to mam povedat mame-ešte raz hanbím sa..poradte mi ako to mam povedat..dakujem :)

jankaaaaaaaaa

alebo ked mama pojde do obchodu a spyta sa co ti ma kupit tak jej povedz ze jednorazove holiace strojceky. ja som to tak robila, alebo som si kupila sama a nic som nikomu neoznamovala ze si idem holit nohy ci pazuchy :D

babatinko

a ja som kradla mamine ked som stym zacinala a myslela som si ze som super tajna ze na to neprisla ze pouzivam jej ziletku..ale mamina je mamina..a na depilovanie musis mat kozu.ja nemam;(ked som si prvy a posledny krat vydepilovala JEDNU NOHU tak mi to islo aj z kozou lebo ta moja je velmi tenka a citliva az priesvitna;)
teraz si chystam kupit laserovy depilator;)

Bekuus

Myslím si že depilovanie nôh je normálne mamine to normálne povedz alebo jej to vôbec nehovor :)..ale naozaj keď začneš musíš pokračovať. A hlavne si musíš vybrať správny depilačný prípravok..či už je to depilačný krém alebo depilačné prúžky. Alebo dokonca normálne holenie..prispôsob to tvojej pokožke :)..držím palčeky!

alibi

ani ja som nikomu nic nehovorila.proste som si zacala holit nohy. nikto to neriesil ved nie sme v stredoveku. ci mas nejaky problemovy vztah s mamou?

anjelik9

podla toho koľko máš rokov a kde všade sa chceš chlpkov zbaviť bo ked raz začneš tak už musíš pokračovať kedže ich budeš mať optickky hrubšie

xy:)

ja som nikomu nic nehovorila, sla som do obchodu a kupila si holiaci strojcek. su aj jednorazove ziletky, tie su lacnejsie. nerozumiem, preco by si jej to mala hovorit.

Nelka02

Ničoho sa nemusíš báť to je úplne normálna vec normálna chod za ňou a povedz jej to :))) určite ti schváli depilovanie nôh.. vždy lepšie ako nejaký piercing že :DDDD