kontrolujem frajera

Príspevok v téme: kontrolujem frajera
forgotten_ka

Caute, mam 22 a mam stale taky nutkavy pocit kontrolovat frajera. Je z tych tichsich typov, co viac riesi sam v sebe ako zdiela s ostatnymi. No proste ja v sebe si nemozem pomoct a mam stale potrebu ho kontrolovat. Samozrejme, si to uvedomujem a mnohokrat ho ani nekontrolujem, len TOTO vo mne ma stve - ze vobec sa nad tym zamyslam, co robi, s kym je, ci ma nepodvedie, ci si vypil atd... Chcela by som sa tychto PARANOI zbavit, lenze neviem ako.. Pomoze niekto? Vopred vdaka .

Excita

Ja som kontrolovala expriatela, teda najma v myslienkach. Skoro nikam nechodil, do barov a na disko vobec, nemal vela priatelov, bavil sa prevazne s kolegami a klientmi. No asi mi to, ze nieco nie je v poriadku, napovedala intuicia, pretoze nakoniec skoro vsetko, co mi zapratavalo podvedomie, sa po dlhom case ukazalo ako pravda. Dokonca este doteraz sa ukazuju nove fakty, o ktorych som nemala ziadne dokazy, kym som bola s nim.
Dlho som mala pocit, ze to ja som vadna, prehnane paranoidna, no v mojom pripade to nebolo tym. Odkedy mam ineho priatela(a toho by som na zaklade jeho zivotneho stylu mala rozhodne upodozrievat viac ako ex), nemam vobec potrebu sa tym zaoberat. Ja som presvedcena o tom, ze intuiciu treba pocuvat. :) Pri exovi som sa tiez snazila najst nejake riesenie ako nebyt paranoidna, no nepodarilo sa mi nic prevratne ani napomocne objavit bohuzial, a to som sa pomerne dlho snazila nemysliet na to a vyhodit si to z hlavy. :)

forgotten_ka

no a ako?... mam si v mysli davat do hlavy, ze vsetko je ok, ze sa mam ukludnit? ... lebo neviem, mozno autosugesciou sa to da... treba len poradit, dik nef

cicicina

radšej komunikujte a pýtaj sa ho, keď ťa zaujíma čo robí, kde ide , s kým je...Je to vždy lepšie a pojhodovejšie ako byť za stíhačku

nefinka

poradím ti, snaž sa čím skôr zbaviť tej paranoje.
keď ťa bude chcieť frajer podviesť, podvedie ťa a môžeš ho kontrolovať koľko len chceš..
paranoja len zabíja vzťah...

forgotten_ka

presne ako hovoris, problem je v tom, ze z mojich obav, ktore nevyrieknem, je niekedy aj pravda... zial, ci mi to prezradza moja abnormalne silna intuicia alebo co... ale niekedy tie moje podozrenia a veci, co si popri kontrolovani domyslim, su pravdive... a najhroznejsie je na tom to, ze priatel mi to sam nepovie, len ked sa opytam... a mozno preto to neviem zastavit... ale je to nenormalne podla mna..sak kazdy ma mat slobodu - ja mu ju nechcem brat a ani sebe, ....

lioness_01

dámy, nie je to normálne, trpieť nutkavým pocitom mať prehľad o každom "prdnutí" vlastného frajera...

ja nemám potrebu frajera nonstop kontrolovať a rozhodne mi nie je jedno kde je a čo robí...

Strawberryca

Ahoj ja mam frajera 21 rocneho uz 3 roky a stale musim vedet co kde skym je inak by som sa asi zblazdnila :) podla mna to je normalne...myslim ze ak by si nemala nutkanie ho kontrolovat znamenalo by to ze ti je jedno co kde skym robi a to by nebolo dobre :) ale zas setko treba s mierou...potom su zbytocne hadky