nejaká dobrá kniha

Príspevok v téme: nejaká dobrá kniha
alexandraaa

ahojte :-) poradte mi nejakú dobrú knihu nemám rada detektívky inak všetko ostatné možem..teda az na presladené romány..takze za akykolvek tip budem vdačna zajtra sa chystam do knihkupectva chcem si nejakú kupiť no ešte neviem presne čo chcem..už nemám čo čítať a do knižnice nechcem ísť, ja si radšej knihy kupujem...potom sa mi knihy nechce vracat a dostávam upomienky a dokonca za to ešte platim za neskore vratenie. proste niečo čo sa dá čítať..za 3 dni som prečítala 2 knihy doslava ich teraz hlcem, prišla som na to, že mi dosť pomáhajú keď ma napadajú blbosti. Dakujem
inak mám rada knihy ako Veronika sa rozhodla zomrieť, Láska je len slovo,a dneska som dočítala Ľahká ako vták

onna

a odporucam zmenit nazor na kniznice:) pri dnesnych cenach knih sa oplatia a ak ta kniha velmi zaujme, tak si ju kupis, ja to tak robim. Nedje o to, ci mas doma plnu kniznicu,a le o to co mas v hlave:)!!

onna

tak to skor hladaj odpoved na kniznych forach. Ja ti mozem odporucit : Tien vetra- Zafon(napinava kniha, kvalitna, ale ziadna filozofia), Stepny vlk-Hesse(tu je uz filozofia, trochu abstraktne, ale ja mam Hesseho rada), 9 poviedok- Salinger(moja milovana kniha, ako vsetko od Salingera), potom cestopisy(tam-tam) od borisa filana, Predcitac(nepamatam meno autora, ale bolo to aj zfilomavane, o laske 17rocneho chlapca k dospelej zeny v povojnovom nemecku-zaujimava), potom Kingovky(ak mas rada trochu strasidelno:) ja veci od S. Kinga milujem), aj Gabriel Garcia Marqez ma dobre knihy atd atd:)...hladaj knizne fora

onna

alexandra, pouzi vyhladavac na tejto stranke, alebo si pozri 10tem pod touto tvojou a uvidis, ze je tam taka ista tema.