Ocistna kura = jojo efekt?

Príspevok v téme: Ocistna kura = jojo efekt?
baaara

Prosim vas mam jeden problem. Chcela by som si spravit nejaku ocistnu kuru, taku aby sa mi vyplavili z tela toxiny a cele telo sa mi precistilo. Nasla som napr. taku, kde 10 dni pijete len vodu s javorovym sirupom, citronom a kajenskym korenim, ale hrozne sa bojim ze by som po nej rychlo schudla a po skonceni samozrejme zase pribrala. Neviete o tom nieco? Moze sa to stat? Alebo poznate niekto nejaku lepsiu ocistnu kuru? Dakujem za pomoc

danielka12

ano, ja som teraz tiez kupila duo detox herlal, tak sa tesim, lebo kolegyna bola uplne mega spokojna, som zvedava

WolfVirginia

Hlavne nehladuj, to je jasne ze sa ti kila vrátia keď začneš znova jest... Radšej skus zdravú vyváženú stravu a prípadne nejaký doplnok - duo detox herbal ma super zloženie na detox a ocistu

Tina1987

Myslim, ze ako detox moze byt tato kura dobra, ale na chudnutie v ziadnom pripade...vsetky recenzie, co som na nu citala, tak baby povedali, ze vsetko co schudli hned nabrali spat...chudnutie24-7.blogspot.com

iwussska

Chcela by som sa spytat, ci neviete ci a kde sa da zohnat caj Lymfodren. Hladam hladam uz dlhsie na internete, ale vsade je len objednavka prostr.internetu a tak to s postovnym vychadza dost draho. Dakujem.

muchotravka7

velmi dobry caj na ocistenie je Lymfodren, zozenies v lekarni, je chutny a odplavuje odpadove latky z tela, mne sa po nom velmi zlepsila plet

winki

Detoxikovať telo sa má postupne, tyzdeň sa postupne znižujú dávky jedla na minimum potom sa pijú zeleninové šťavy a čaje, pohyb na čerstvom vzduchu a potom sa postupne vracajú porcie jedál do normálu....

Klaudy

Kacenka23...reagujem na tvoju žltú farbu počas kúry :D
jedením cvikly mrkvy a CITRUSOVÝCH PLODOV,v tomto prípade citrónov...spósobuje žltnutie očí a žlté farbivo sa dostáva do tkaním,tým pádom spôsobuje žltnutie pokožky....DR. podložené informácie...takže tento jav je úplne neškodný :)

Vyziva

Ako výživový poradca si dovolím odpovedať, že jojo efekt máte zaručený. Jojo efekt funguje na rozklade svalov, na ktoré sa viaže pomerne veľa vody a to spôsobuje veľký úbytok na hmotnosti v kg. Nejde však o tuk. Svaly pri vytrvalostnej práci spaľujú tuk. Ak o ne prichádzate, tak si spomaľujete spaľovanie a následný príjem potravy po ukončení kúry môže spôsobovať aj rýchlejšie ukladanie tuku do zásob. V prípade otázok vyziva.poradenstvo@gmail.com

cceeccyyll

Ja teraz prvy krat detoxikujem,uz siesty den kurou sirupu,cit.stavy a kajanskeho korenia,velmi mi to chuti aj studene a aj izbovej teploty,pred detoxikaciou som schudla asi sest kil a pocas nej doteraz styri,citim sa v pohode,nesportujem pocas kury,az po skonceni,pijem len vodu a posledne dva dni pijem aj matovy odvar a matu aj zjem...chcem este den,dva a koncim,akurat,co mi staci na to liter sirupu...nepocitujem ziadne odlisnosti na sebe,zeby som bola slaba alebo unavena...uplna pohodicka...po skonceni chcem prejst na ovocno zeleninove dni a na zdrave stravovanie:))