zadok

Príspevok v téme: zadok
jaramtata

ahoj,chcela by som sa opytat na nejake cviky na zadok... nic take ako hladam som tu nenasla,lebo vsetci chcu zo zadku len schudnut,ale ja ho chcem vyformovat a chcem aby bol taky pekny,gulaty,pevny,zensky... ako maju fitnesky niektore alebo cernosky :DD neviem ci ste ma pochopili a dakujem za kazdu odpoved

xdanielax

no skusme ci to pojde :)))
okrem hentoho vsetkeho co sa da robit doma, budes muset robit nejake aerobne cvicenia. cize ten stepper, schody, behanie, korcule,plavanie, svihadlo, bicykel...neviem co ta bavi. No a samozrejme k tomu treba mat aj prisposobenu stravu. podla mna uz na viac veci ako google nepride nikto :D

jaramtata

xdanielax pisala som,ze to nie a nie zabrat... viem dat do googlu a ty nevies citat alebo co? tak podme teraz vsetci davat do googlu a forum sa moze zrusit... :))

xdanielax

no tak ked vies co robit, naco sa pytas? :)) schody su super napriklad. drepy, vypady, dvihanie noh po leziacky .... ved toho je plno vo vsetkych casakoch a na nete. nevies dat do googlu "cviky na zadok" alebo co?

jaramtata

praveze ja som mylela nieco na domace cvicenie... stepper,schody,dvihanie zadku po leziacky nie a nie zabrat a mam taku rit,ze ked sa vyzleciem ani tam nemam tu ciarku,z profilu rovna....