hrcka v prsniku

Príspevok v téme: hrcka v prsniku
hviezda01

dobry den,isla som na kontrolu prsnika po pol roku,nakolko mam fimroadenom,co je nezhubny nador...ten je v poriadku,ale pri vysetreni mi nasli dalsiu hrcku,ktoru som ja vobec nenahmatala,ani teraz ju vobec neviem pohmatom najst..dost ma to vylakalo...myslela som si,ze kazdu hrcku mozno nahmatat..som z toho troska vykolajena,neviem co si mam o tom mysliet,teraz mam pred sebou dlhe tri tyzdne cakania...:-(

hviezda01

tak uz som bola na tom ultrazvuku,mali mi brat vzorku,ale lekarka,ktora tam bola zkonstatovala,lez je to len cysta,ze to neni potrebne..predtym tam bola ina lekarkateraz neviem,co si mam o tom mysliet...bola ta predosla lekarka taka precizna,a opatrna,alebo to nepoznala?...a tato,bola taka skusena,alebo to podcenila?..povedala mi,ze tam mam viac cyst....na predoslej sprave bolo pisane,ze je to velkost 7 mm...teraz mi tam napisala,ze to ma6,5mm...tak si zacinam namyslat,ci naoizaj videla to iste,co ta lekarka prdtym...mozno som uz paranoidna,ale to je csetko len zo strachu...co mi k tomu poviete?..dakujem

hviezda01

svet21:dakujem ti velmi pekne.ved preto som aj zvedava,na kedy ma zase objednaju,dufam,ze to nebude az o pol roka.Ked mi robili cytologiu,tak mi sice povedali,ze sa nemam zlaknut,ked mi povedia,ze mam prist znova,lebo sa im to vraj poslednu dobu stava casto,ze im z labaku povedia,ze bolo malo materialu a podobne,ale necakala som,ze sa moze lekarka pomylit,a nevsimnut si,ze vysledky,ktore mi hovorila boli z minuleho roka...este raz dakujem,a prajem ti len to najlepsie..ozaj...a ty sa ako citis?

svet21

Pekný deň.
Hviezda,to ma tak mrzí.Chcem Ti len povedať/napísať/nedaj sa odbiť kôli termínu!Viem,že každý sa môže pomýliť,ale veď to oni Ti mali okamžite zavolať,že treba novú vzorku!!!Som taká nahnevaná!!!Mali by Ti vyšetrenie spraviť prednostne.Ak je ten lekár zodpovedný,tak by to mal tak urobiť.Je hrozné,že musíme na vyšetrania čakať čoraz dlhšie!Rušia oddelenia v nemocniciach a teda neviem na koho pri tom myslia,ale na nás pacientov určite NIE!!!Poisťovne si rozdeľujú tučné odmeny a to bez hanby!Pacient už platí pomaly všetko...a akože z čoho?!
Hviezda daj vedieť,ako Ti to dopadlo,budem Tiveľmi držať palce.

hviezda01

...no prave som zistila,ze som sa tesila predcasne,volala som lekarke kvoli objednaniu sa na kotrolu,a povedala mi,ze musim prist na pichanec este raz,lebo vraj nemali dostatok materialu na zistenie....a ten vysledok,co mi povedala,ze je to fimbroadenom,to bolo z predosleho vysetrenia..vraj si to nevsimla..ha ha ha...a zas mam po nalade...az buduci tyzden sa mam prist objednat,som zvedava,ako dlho budem cakat na samotne vysetrenie..:-((

svet21

5dani.Veľmi sa teším z Vašich výsledkov,som rada,že ste dala vedieť,držala som palce Vám,ale vlastne všetkým,ktorí majú takéto problémy.Je to veľmi ťažké čakať na výsledok.Hlavne,že to dobre dopadlo a veľmi pekne ďakujem za podporu.Viete,to aká som,spravila so mňa choroba.VEĽKÁ POKORA...to je to čo pociťujem a tak sa snažím aj žiť aj keď je to ťažké.....stále je tu strach OBROVSKÝ.No musím ísť ďalej,lebo ešte mám pre koho žiť a chcem ešte veľa pekného zažiť a tak sa snažím,aj keď ma choroba už pár krát zrazila na kolená,vždy sa snažím vstať a ísť ďalej.
Tak prajem všetkým krásne leto a hlavne veľa ZDRAVIA.

5dani

Tak dnes som bola na tom ultrazvuku a mam vsetko ok . Nenasli mi nic comu som nesmierne stastna. Pani primarka mi vysvetlila ze to pravdepodone bola mliecna zlaza. Ale i napriek tomu mam davat pozor a dbat na pravidelne kontroly . Pre svet21: Musite byt clovek s velmi dobrym srdcom ked dokazete pomoct a podrzat cloveka i ked sama mate toho dost. Prajem vam vsetko dobre a vela sil v dalsej liecbe. A este raz dakujem